LFG719W

Iebūvējams nosūcējs 80 cm 700.sērijas ar Hob2Hood

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam

Izcili tīrs gaiss virtuvē ar minimālu enerģijas patēriņu.

Izbaudiet ēdienu gatavošanu kopā ar ģimeni un draugiem svaigā virtuvē. Mūsu tvaika nosūcēji ar samazinātu trokšņu līmeni un A un augstāku enerģijas līmeni attīra gaisu efektīvāk, radot viesmīlīgu atmosfēru.

EcoLine
-
-
-
-
Ierīces dati
80 cm, Hob2Hood, balts, A, elektron. vadības taustiņi, 3+intensīvais jaudas rež., tālvadības pults kā papildaksesuārs, 300-580/700 m³/h, 54-67/68 dB(A), ogles filtrs ECFB01 kā papildaprīkojums, 2 alum. tauku filtri
Ļaujiet plīts virsmai parūpēties par tvaika nosūcēju

Tehnoloģija 700 Hob2Hood® automātiski kontrolē tvaika nosūcēja iestatījumus. Gatavojot ēdienu, tvaika nosūcējs pats pielāgojas jūsu veiktajām temperatūras izmaiņām vai tam, ka sākat lietot vairāk nekā vienu zonu. Tādējādi jūs varat labāk pievērsties gardu ēdienu gatavošanai.

Electrolux - Iebūvējams tvaika nosūcējs - LFG719W
Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai.

Electrolux - Iebūvējams tvaika nosūcējs - LFG719W
Rūpējieties par svaigu gaisu virtuvē ar šī tvaika nosūcēja jaudīgo motoru

Tvaika nosūcēja jaudīgais, uzlabotais motors nodrošina, ka jūsu virtuvē nav nevēlamu izgarojumu un ēdiena gatavošanas aromātu. Tas attīra gaisu ātri un efektīvi.

Electrolux - Iebūvējams tvaika nosūcējs - LFG719W
Ilgāka kalpošana un labāks apgaismojums: ļaujiet LEDlights atvieglot jums darbu

Izbaudiet profesionālu apgaismojumu gatavošanas laikā. Mūsu LEDlights patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus nodrošinot nevainojamu redzamību virtuvē, lai varētu gatavot pārliecinošāk un kvalitatīvāk.

Standarta tauku filtrs tīrai virtuvei

Mūsu uzticamais tauku filtrs nozīmē, ka jūs vienmēr varat izbaudīt gatavošanas procesu tīrā virtuvē. Ja nepieciešams jauns filtrs, to var viegli mazgāt vai nomainīt. Jūsu virtuve ilgāk būs tīrāka.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides