EEG68500L

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna , 700.sērija ar GlassCare , 60cm

Ierīces dati
hidden
Nav noliktavā
hidden
Uzraudzīt produktu

Energoefektīvākās trauku mašīnas — taupa resursus, nodrošinot mirdzoši tīru rezultātu

EcoLine trauku mašīnas ir mūsu klasē labākie modeļi enerģijas un resursu taupīšanai. Visām mašīnām ir funkcijas resursu taupīšanai, un mūsu A klases modelis ietaupa vairāk nekā 30 % enerģijas, vienlaikus nodrošinot mirdzoši tīru rezultātu*.

* Aprēķins pamatojas uz Energoefektivitātes indeksu (EEI) Electrolux / AEG trauku mazgājamām mašīnām ar A energoefektivitātes klasi (EEI 31,9), salīdzinot ar D klasi (EEI 49,9), kas sniedz EEI atšķirību 36 %.
EcoLine
Enerģijas klaseB
Trokšņu līmenis (dB)44
Ietilpība (Trauku komplekti)14
-
GlassCare®
GlassCare®
SatelliteClean® funkcija
SatelliteClean® funkcija
QuickSelect® funkcija
QuickSelect® funkcija
AirDry
AirDry
Ierīces dati
60 cm, B, 14 kompl., 9.9l ūd.p., 8 pr/4 t°, AirDry, QuickSelect, 2 krāsu stars uz grīdas, satelītsmidzinātājspārns, ExtraHygiene/GlassCare/XtraPower opcijas, Auto-Off, invertora motors, 44 dB(A)
Trauslas glāzes ir labās rokās

Glāzēm, it sevišķi to mazgāšanas laikā, ir nepieciešams mazliet vairāk uzmanības un rūpes. Labā ziņa, ka 700 GlassCare trauku mašīnas augšējais grozs ir aprīkots ar SoftGrips satvērējiem, kas maigi, bet droši notur glāzes. Kamēr SoftSpikes atbalsti nodrošina, ka glāzes netiks saskrāpētas vai, vēl sliktāk, saplēstas.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68500L
Stikla glāzes, kuras aizsargā SoftGrips un SoftSpikes

Pateicoties SoftGrips un SoftSpikes tehnoloģijai, jums vairs nav jāatvēl laiks smalku glāžu mazgāšanai ar rokām. Mīkstais materiāls saudzīgi satver glāzes un nofiksē tās, aizsargājot no plaisām vai saplīšanas.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68500L
Visi piederumi tīri vienā piegājienā ar MaxiFlex

MaxiFlex atvilktne ir veidota tā, lai tajā varētu ievietot dažādu formu un izmēru galda un virtuves piederumus. Tie var būt lieli vai neparastas formas, taču pielāgojamie sadalītāji un dziļā atvilktne ļaus viegli izvietot pilnīgi visu.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68500L
Ilgtspējīgas izvēles kļuvušas vienkāršas.

Ilgtspējīgu lēmumu pieņemšanai nav jābūt sarežģītai. Izmantojiet QuickSelect skārienjūtīgo vadības paneli, lai izvēlētos vēlamo cikla laiku, bet ekometrs ar zaļajām intuitīvajām ikonām jums parādīs piemērotāko programmu, ietaupot enerģiju un ūdeni.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68500L
Atbrīvojieties no baktērijām uz traukiem ar ExtraHygiene opciju

Iestatot ExtraHygiene opciju, iespējams iegūt maksimāli tīrus traukus. Mazgāšanas ciklam tiek pievienota īpaša dezinfekcijas fāze, kuras laikā trauku mašīnas temperatūra tiek palielināta līdz 69°, garantējot, ka tiek iznīcinātas gandrīz visas uz traukiem esošās baktērijas.

* Testēts ar Micrococcus luteus un MS2 bakteriofāgu ārpakalpojumā veiktā testā, kuru veica Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (Testa ziņojuma Nr. 20212029).
Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68500L
Klusais ziņojums — stars uz grīdas

Stars uz grīdas ziņojumu sistēma uztur jūsu virtuvi klusu. Tā vietā, lai skaļi pīkstētu, ko var apslāpēt fona trokšņi, mūsu trauku mazgājamā mašīna skaidri un gaiši informē par mazgāšanas statusu, projicējot punktu uz grīdas. Sarkans punkts norāda, ka mašīna darbojas, zaļš — mazgāšana pabeigta. 

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides