EEG68520W

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna , 700.sērija ar GlassCare , 60cm

Ierīces dati
hidden
Ierobežotā daudzumā
hidden
Pievienot grozam

Energoefektīvākās trauku mašīnas — taupa resursus, nodrošinot mirdzoši tīru rezultātu

EcoLine trauku mašīnas ir mūsu klasē labākie modeļi enerģijas un resursu taupīšanai. Visām mašīnām ir funkcijas resursu taupīšanai, un mūsu A klases modelis ietaupa vairāk nekā 30 % enerģijas, vienlaikus nodrošinot mirdzoši tīru rezultātu*.

* Aprēķins pamatojas uz Energoefektivitātes indeksu (EEI) Electrolux / AEG trauku mazgājamām mašīnām ar A energoefektivitātes klasi (EEI 31,9), salīdzinot ar D klasi (EEI 49,9), kas sniedz EEI atšķirību 36 %.
EcoLine
Enerģijas klaseB
Trokšņu līmenis (dB)42
Ietilpība (Trauku komplekti)14
-
GlassCare®
GlassCare®
SatelliteClean® funkcija
SatelliteClean® funkcija
QuickSelect® funkcija
QuickSelect® funkcija
AirDry
AirDry
Ierīces dati
60 cm, B, 14 kompl., 9.9l ūd.p., 8 pr/4 t°, AirDry, QuickSelect, Wi-Fi, 2 krāsu stars uz grīdas, satelītsmidzinātājspārns, ExtraHygiene/GlassCare/XtraPower opcijas, iekš.apgaism., Auto-Off, invertora motors, 42 dB(A)
Trauslas glāzes ir labās rokās

Glāzēm, it sevišķi to mazgāšanas laikā, ir nepieciešams mazliet vairāk uzmanības un rūpes. Labā ziņa, ka 700 GlassCare trauku mašīnas augšējais grozs ir aprīkots ar SoftGrips satvērējiem, kas maigi, bet droši notur glāzes. Kamēr SoftSpikes atbalsti nodrošina, ka glāzes netiks saskrāpētas vai, vēl sliktāk, saplēstas.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68520W
Stikla glāzes, kuras aizsargā SoftGrips un SoftSpikes

Pateicoties SoftGrips un SoftSpikes tehnoloģijai, jums vairs nav jāatvēl laiks smalku glāžu mazgāšanai ar rokām. Mīkstais materiāls saudzīgi satver glāzes un nofiksē tās, aizsargājot no plaisām vai saplīšanas.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68520W
Visi piederumi tīri vienā piegājienā ar MaxiFlex

MaxiFlex atvilktne ir veidota tā, lai tajā varētu ievietot dažādu formu un izmēru galda un virtuves piederumus. Tie var būt lieli vai neparastas formas, taču pielāgojamie sadalītāji un dziļā atvilktne ļaus viegli izvietot pilnīgi visu.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68520W
Ilgtspējīgas izvēles kļuvušas vienkāršas.

Ilgtspējīgu lēmumu pieņemšanai nav jābūt sarežģītai. Izmantojiet QuickSelect skārienjūtīgo vadības paneli, lai izvēlētos vēlamo cikla laiku, bet ekometrs ar zaļajām intuitīvajām ikonām jums parādīs piemērotāko programmu, ietaupot enerģiju un ūdeni.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68520W
QuickSelect ar Wi-Fi. Attālināta trauku mašīnas vadība, izmantojot viedierīci

Mūsu ar viedierīcēm savienojamās QuickSelect trauku mašīnas nodrošina viedu, ilgtspējīgu trauku mazgāšanu. Saņemiet ieteikumus par trauku daudzumam atbilstošo programmu un izvēlieties, kad uzsākt mazgāšanu, samazinot enerģijas izmaksas. Lietotne apkopo ierīces lietojuma datus un sniedz apkopojumu par ilgtspējību.

Electrolux - Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna - EEG68520W
SatelliteClean®. Nevainojama mazgāšana. Bez papildus ūdens

Trauki būs nevainojami tīri ar SatelliteClean®, kas darbojas trīsreiz labāk nekā standarta sistēma. Pateicoties divkāršam rotējošajam izsmidzinātājam, kas nepārtraukti maina izsmidzināšanas leņķi, pat cieši kopā novietoti trauki būs nevainojami tīri.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides