Lejupielādēt

My Electrolux aplikāciju

Receptes izvēlēšanās lietotnē My Electrolux, izmantojot planšetdatoru

Simtiem gardu iespēju

Aplikācijā atradīsiet simtiem dažādas receptes ēdieniem, kas pagatavoti gan ar tvaika funkciju, gan Sous Vide tehniku. Meklējiet receptes pēc pārtikas produktiem, pagatavošanas veidiem, dažādiem alergēniem, kā arī citiem kritērijiem. Vēlaties pagatavot ēdienu, kuru bērnībā jums gatavoja vecmāmiņa? Izmantojiet mūsu īpašo kalkulatoru, lai uzzinātu receptei atbilstošus cepeškrāsns iestatījumus. Receptēm varat pievienot savas piezīmes, saglabāt tās receptes, kuras gatavojat visbiežāk, kā arī dalīties ar tām savos sociālajos tīklos. Turklāt ar aplikācijas palīdzību iespējams arī izveidot un kopīgot iepirkumu sarakstu!

Veļas mazgāšanas sadaļa lietotnē My Electrolux, izmantojot planšetdatoru

Aplikācija, kas nav vienaldzīga

Atklājiet labāko veidu, kā rūpēties par saviem apģērbiem un tikt galā ar traipiem. Izmantojiet audumam piemērotāko mazgāšanas līdzekli, lai apģērbs neizbalētu. Mums ir visa nepieciešamā informācija par apģērba kopšanas simboliem, tādēļ jūs beidzot varēsiet noskaidrot, ko katrs no tiem nozīmē. Turklāt varēsiet saņemt arī ieteikumus par to, kā saglabāt savu ierīci teicamā stāvoklī, lai tā turpinātu saudzīgi rūpēties par apģērbu.

Izstrādājumu sadaļa lietotnē My Electrolux, izmantojot planšetdatoru

Izmantojiet Electrolux piedāvātās iespējas

Izmantojiet aplikāciju, lai reģistrētu savas ierīces un piekļūtu sev nepieciešamajai informācijai un pakalpojumiem. Jūs varat lejupielādēt lietotāja rokasgrāmatas, kā arī izmantot Electrolux interneta problēmrisināšanas rīku vai atbalsta pakalpojumus.