Ierīces dati

Putekļsūcēja uzgalis putekļu nosūknēšanai no dažādām virsmām - nerada skrāpējumus, nejauši neiesūc mazus priekšmetus.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Duster kit

Atbrīvojieties no putekļiem, neizlaižot tos gaisā. Aizsardzība pret skrāpējumiem nozīmē, ka varēsiet droši tīrīt vairumu izsmalcināto virsmu. Sasniedziet vietas, kurām grūti piekļūt, pateicoties salokāmajam dizainam ērtai tīrīšanas pieredzei.

Minimāla putekļu izlaišana

Sūkšanas jauda ar statisko elektrību efektīvi notver putekļus, samazinot to izlaišanu gaisā. Lielisks risinājums tiem, kuriem ir alerģijas.

Ērta piekļuve grūti aizsniedzamām vietām

Putekļsūcēja uzgalis ir īpaši elastīgs un piekļūst grūti aizsniedzamām vietām un ap priekšmetiem, lai jums tiem nebūtu jāceļ un jāpārvieto. Teleskopiskais risinājums nodrošina ērtu piekļuvi un tīrīšanas brīvību.

Aizsardzība pret skrāpējumiem

Mīkstais pārvalks ir īpaši maigs pret visām virsmām. Salokāmais dizains nodrošina papildu elastību, ļaujot tīrīt trauslus un izsmalcinātus priekšmetus. Tīriet datoru ekrānus, augu lapas un citas delikātas virsmas ērti un efektīvi.

Droša tīrīšana

Putekļu sūcējs neļauj iesūkt nekādus citus priekšmetus gaisa sistēmā. Šī priekšrocība nozīmē, ka varēsiet droši kārtot dārglietu kastītes, rotaļlietas un Lego, neraizējoties par to nozaudēšanas risku.

Mazgājami pārvalki

Putekļsūcēja pārvalki ir mazgājami, un Duster kit komplektā ietverts viens papildus pārvalks.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone