Ierīces dati

Tīriet visas virsmas efektīvi ar Ultimate 700 bezvadu putekļu sūcēju — dzīvnieku spalvu savākšanas risinājumu. Tas atbrīvos no mājdzīvnieku spalvām, kā arī būs prātīgāka izvēle, jo 60 % izmantotās plastmasas ir pārstrādāta.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Viegls, bet jaudīgs risinājums

Mūsu vieglais (tikai 2,2 kg*) un jaudīgais bezvadu putekļu sūcējs ievērojami atvieglos jūsu darbu. Ergonomiskais un kompaktais dizains atvieglo manevrēšanu, lai varētu tīrīt visu, sākot no grīdas līdz griestiem.

* Kopējais svars visam putekļu sūcējam ar PowerPro multi-surface uzgali.

Labākā tīrīšanas efektivitāte** savā kategorijā***

Sūciet jaudīgi, pateicoties ātrās darbības motoram, kas ātri un ērti atbrīvo grīdu no putekļiem.​ ​

** Balstoties uz ārējo testu rezultātiem saskaņā ar IEC 62885-4 saistībā ar IEC 62885-2, 2021., ar aprēķināto vidējo rezultātu grīdu tīrīšanai saskaņā ar 5.2., 5.3. (abos virzienos), 5.4. un 5.5. (abos virzienos). ​ *** Sal. ar trīs pārdotākajiem produktiem 17 Eiropas valstīs cenu amplitūdā no 300 līdz 379 EUR (2021. g. izpēte)

Ilgāka akumulatora darbība, kompakts izmērs

Ergonomisks, kompakts dizains un jaudīga veiktspēja. Mūsu nesen izstrādātais akumulators nodrošina ilgāku darbības laiku efektīvākai uzkopšanai (līdz pat 50 minūtēm pēc vienas uzlādes).**** ​

**** Iekšējās testēšanas rokas ierīcei minimālā ātruma režīmā atbilstoši standartam IEC 62885-4, ieslēdzot minimālā ātruma stieņa režīmu. Rokas ierīce ir noņemta, un mērījumi veikti rokas ierīcei.

Jaudīgs ilgstošas darbības motors tīrākām grīdām

Katrā uzkopšanas reizē varēsiet savākt vairāk putekļu, netīrumu un smalko daļiņu. Mūsu jaudīgais ilgstošās darbības motors nodrošina visu virsmu nevainojamu tīrīšanu.

Aizmirstiet par traucējošajām mājdzīvnieku spalvām, pateicoties PetPro+ uzgalim

Nepatīk mājdzīvnieku spalvas visās vietās? Nekādu problēmu. PetPro+ uzgalis ir īpaši paredzēts mājdzīvnieku spalvu savākšanai. PetPro+ uzgalis efektīvi savāks spalvas no mēbelēm, tostarp dīvāniem un pat mājdzīvnieku gultām.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone