Ierīces dati

500.sērijas modeļi nodrošina nevainojamu funkcionalitāti, pateicoties ērtai lietošanai un ergonomiskam dizainam. Rokas ierīce un piederumi ir ērti noņemami, nodrošinot pielāgotu tīrīšanu jebkurai virsmai bez liekām raizēm. Visi modeļi ražoti ilgtspējīgā veidā no pārstrādātas plastmasas.*
* Electrolux 500.sērijas bezvadu putekļu sūcēju modeļu sastāvā ir 64 līdz 74% pārstrādātas plastmasas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - ES52CB21DB

Efektīvs bezvadu putekļu sūcējs redzami tīrākai mājai.

Ērti lietojamais bezvadu putekļu sūcējs nodrošina efektīvus, redzamus rezultātus visām virsmām. Atbrīvojieties no putekļiem un sīkām daļiņām visās vietās.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - ES52CB21DB

Nodrošina efektīvu sniegumu, pat piepildoties putekļu tvertnei*

Izbaudiet nevainojamu sniegumu tīrīšanas procesā. Pārplānotā putekļu tvertne nodrošina, ka tiek savākts vairāk daļiņu, nodrošinot ilgāku kalpošanu*

* Saglabā 99 % sākotnējā snieguma, piepildoties putekļu tvertnei, saskaņā ar standartu IEC 62885-2 izlaidumos 1.0: 5,1, 5,7 un 5,9 maksimālās jaudas iestatījumā ​

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - ES52CB21DB

Ātra, ērta tīrīšana ar noņemamo ierīci divi vienā

Izbaudiet ērtu un pielāgojamu tīrīšanu, pateicoties ergonomiskajam dizainam. Rokas ierīce ir ērti noņemama no stieņa ātrai un nevainojamai grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - ES52CB21DB

Līdz pat 50 minūtēm ilgs darbības laiks** ērtai un nepārtrauktai tīrīšanai

Iztīriet visu mājokli pēc vienas uzlādes. Līdz pat 50 minūtēm ilgs darbības laiks* pēc pilnas uzlādes ērtai un nepārtrauktai tīrīšanai ik reizi.

*​ Iekšējās testēšanas rokas ierīcei minimālā ātruma režīmā atbilstoši standartam IEC 62885-4, ieslēdzot minimālā ātruma stieņa režīmu. Rokas ierīce ir noņemta, un mērījumi veikti rokas ierīcei.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - ES52CB21DB

Automātiskā birstes ruļļa tīrīšanas funkcija ērti sagriež rullītī esošos matus.

Aizmirstiet par rullītī iesprūdušiem matiem un to izvilkšanu. Vienkārši nospiediet birstes rullīša tīrīšanas pogu ar kāju, un īpašs nazis sagriezīs rullītī iesprūdušos matus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone