Ierīces dati

Tāpat tam ir liela jauda, kas automātiski pielāgojas virsmām. Tas lieliski savāc mājdzīvnieku spalvas no paklājiem, jo īpaši palīdzot tiem, kuriem ir mājdzīvnieki. Putekļsūcējs un galvenais uzgalis ir izgatavots no līdz pat 48 % pārstrādātas plastmasas.*
"* Neietverot papildu piederumus​ * Papildu atruna Francijai: putekļsūcējs, ietverot piederumus, izgatavots no līdz pat 29 % (no kopējā svara) pārstrādātu materiālu, saturot pārstrādātu plastmasu"

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Efektīvākā tīrīšanas veiktspēja* savā kategorijā**

Putekļsūcējs ar putekļu maisiņu 800 nodrošina augstāko tīrīšanas veiktspēju salīdzinājumā ar citiem putekļsūcējiem šajā kategorijā**. Uzlabotā gaisa plūsmas sistēma nodrošina efektīvu sūkšanu putekļu un netīrumu savākšanai no paklājiem un cietiem grīdas segumiem

"* Pamatojoties uz ārējiem testiem, kas veikti saskaņā ar IEC 62885-2 ar aprēķināto vidējo rezultātu grīdu tīrīšanai saskaņā ar 5.2., 5.3. (abos virzienos), 5.4. un 5.5. (abos virzienos). ** Salīdzinot ar 3 populārākajiem izplatītājiem 17 Eiropas valstīs cenu kategorijā virs EUR 300 (Gfk 2022)"

Režīms Auto Mode: efektīvi pielāgojas virsmām

Tīriet efektīvāk ar režīmu Auto Mode. Varēsiet vienkārši izvēlēties režīmu, un putekļsūcējs automātiski pielāgos sūkšanas jaudu, pārvietojoties no cietām virsmām uz paklājiem, palielinot efektivitāti un ietaupot līdz pat 46 % enerģijas.*

* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu atbilstoši standartam IEC 62885-2, sal. jaudas patēriņu, izmantojot režīmu Max mode ar Auto Mode paklāja tīrīšanas laikā.

Ērta tīrīšana ar AllFloor Auto LED uzgali

AllFloor Auto LED uzgalis ar inovatīviem gumijas trijstūriem* un mīksto birsti ievērojami atvieglo tīrīšanu. Tas piemērots gan paklājiem, gan cietiem grīdas segumiem, nodrošinot 100 %** putekļu savākšanu no spraugām.

"* Pieteikts patents​ ** Pamatojoties uz iekšējiem testiem saskaņā ar standartu IEC62885-2:2021​"

Higiēniski tīrs mājoklis

HEPA filtrācijas sistēma nodrošina līdz pat 99,999 %* daļiņu savākšanu (piemēram, 0,3 mikronu lielas smalkās putekļu daļiņas, putekļu ērcītes un alergēnus), nodrošinot tīru gaisu.

* Pamatojoties uz ārējiem testiem attiecībā uz putekļu mikrodaļiņu filtrāciju (izmēri 0,3 līdz 10 mikroni) saskaņā ar standartu IEC62885-2:2021, 5.14., izmantojot standarta smilšu/putekļu daļiņas.

Atbrīvojieties no mājdzīvnieku spalvām ātri un efektīvi

"Aizmirstiet par mājdzīvnieku spalvām uz paklāja, pateicoties Pet XL uzgalim. Pateicoties jaudīgajām turbīnas tipa birstēm, tas efektīvi savāc mājdzīvnieku spalvas un šķiedras, padarot mājokli nevainojami tīru. "

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone