Atklājiet

AnimalCare Collection™

UltraOne AnimalCare putekļu sūcējs

UltraOne™ AnimalCare

Kaķa klātbūtne mājās ir pārbaudījums jebkuram putekļu sūcējam. Vai tas spēs iztīrīt dzīvnieka spalvas no paklāja, vecas koka grīdas, flīzēm vai betona? UltraOne™ AnimalCare ir paredzēts, lai tiktu galā ar visām grīdas virsmām, kur bijis jūsu četrkājainais draugs. 

The PowerForce AnimalCare putekļu sūcējs

PowerForce™ AnimalCare

Jaudīgs, taču elegants. Moderna, taču ērti lietojama ierīce. Powerforce™ AnimalCare, kas aprīkots ar maksimālai jaudai optimizētu motoru un birsti, palīdzēs mājas uzkopšanas darbos. Pateicoties ritentiņiem, kas paredzēti 360° kustībām, jūs varat pārvietoties pa visu māju, tīrot visos iespējamos virzienos.

SilentPerformer AnimalCare putekļu sūcējs

SilentPerformer™ AnimalCare

Neļaujiet putekļiem vai mājdzīvnieku spalvām traucēt mājas dzīvei . SilentPerformer™ AnimalCare putekļusūcējs būs īpaši piemērots alerģiskiem cilvēkiem. Neraizējieties par trokšņiem - SilentPerfomer™ palīdzēs veikt klusu, bet rūpīgu mājas soli jebkurā jums ērtā brīdī.

Ergorapido ar AnimalCare

Ergorapido™ AnimalCare

Ar Ergorapido™ jums vairs nav jāuztraucas, ka kaķis sāks spēlēties ar vadu vai suns to sagrauzīs. Aizmirstiet par mēbelu pārbīdīšanu mājas uzkopšanas laikā, jo šis putekļusūcējs spēs iztīrīt arī grūti aizniedzamās vietas un stūrīšus. Kad tas izdarīts, pārslēdziet ierīci uz portatīvo režīmu, lai notīrītu putekļus no plauktiem un skapīšiem.