Atklājiet

Green Collection™

UltraOne Green putekļu sūcējs

UltraOne™ Green

Paklāji, koka grīdas, flīzes un betons – katra telpa mājoklī pilda savas funkcijas. Tieši tādēļ UltraOne™ Green ir radīts, lai rūpētos par tām visām, vienlaikus atstājot vismazāko iespējamo ietekmi uz vidi. Uzticama, godalgota ierīce, kas apzinīgi un klusi parūpēsies par jūsu mājas tīrību.

Kāds lieto Electrolux UltraFlex Green īpaši garo vadu, lai bez piepūles tīrītu dzīvojamo istabu
UltraFlex Green putekļu sūcējs

UltraFlex™ Green

UltraFlex™ Green padara tīrīšanu maksimāli vienkāršu. To nav nepieciešams pieslēgt elektrotīklam un tad atslēgt no tā. Pateicoties multiroom system™, jūs varat iztīrīt gandrīz jebkuru māju vienā piegājienā. Jums nav jādomā par putekļu sūcēja maisiņiem, jo UltraFlex™ Green ir veidots tā, lai jūs varētu vienmēr iztīrīt māju bez tiem.

Elegantais PowerForce Green putekļu sūcējs

PowerForce™ Green

Jaudīgs, taču elegants. Moderna, taču ērti lietojama ierīce. PowerForce™ Green, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas, palīdzēs tīrīt jebkura veida grīdu. Pateicoties ritenīšiem, kas paredzēti 360° kustībām, jūs varat izbraukt pa visu māju, tīrot visos iespējamos virzienos.

SilentPerformer Cylonic Green Electrolux putekļu sūcējs

SilentPerformer Cyclonic™ Green

Dzīve nav jāapstādina, lai rūpētos par savu māju. Izmantojot videi draudzīgo SilentPerformer Cyclonic™ Green, jūs varat turpināt runāt pa tālruni. Lietojiet tā bezmaisu jaudu, lai likvidētu putekļus mēbelēm un grīdām, un jūs drīz vien elposiet tīru gaisu mājā, kas novērš alerģiskas reakcijas.

Electrolux jaudīgais un vienlaikus klusais SilentPerformer Green putekļu sūcējs

SilentPerformer™ Green

Neļaujiet putekļiem traucēt dzīvi mājās. SilentPerformer™ Green, kas paredzēts cilvēkiem ar alerģijām, ir izgatavots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas un ļauj jums sasniegt katru stūrīti un plauktu. Neuztraucieties par trokšņiem – SilentPerfomer™ Green palīdzēs jums veikt mājas soli jebkurā brīdī, kad jums atliek laiks.

Electrolux Ergorapido Green bezvadu putekļu sūcējs

Ergorapido™ Green

Bezvadu Ergorapido™, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas, liks jums aizmirst, ka jums agrāk bija nepieciešams strāvas vads. Nedomājiet par mēbeļu pārbīdīšanu pirms tīrīšanas sākuma – šis izveicīgais brīnums tiks galā ar visām jūsu putekļu problēmām bez jebkādas piepūles. Kad grīdas ir notīrītas, vienkārši pārejiet uz portatīvo režīmu, lai apkoptu visus sen aizmirstos grāmatu plauktus un skapīšus.