KFIB19X

Salas tipa nosūcējs 90 cm 900.sērijas ar Hob2Hood

Ierīces dati
hidden
Ierobežotā daudzumā
hidden
Pievienot grozam

Izcili tīrs gaiss virtuvē ar minimālu enerģijas patēriņu.

Izbaudiet ēdienu gatavošanu kopā ar ģimeni un draugiem svaigā virtuvē. Mūsu tvaika nosūcēji ar samazinātu trokšņu līmeni un A un augstāku enerģijas līmeni attīra gaisu efektīvāk, radot viesmīlīgu atmosfēru.

EcoLine
-
-
-
-
Ierīces dati
Hob2Hood, 90 cm, nerūs. tērauda, elektron. skārienvadība uz stikla, 3+2 intensīvās jaudas pakāpes, brīzes funkcija, SilenceTech režīms, apgaismojums ar maināmu spožumu, 250-400/740 m³/h, 44-54/66 dB(A), ogles filtrs MCFB49 komplektācijā, 3 nerūs. tēr. tauku filtri
Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Klusa un ātra dūmu un tvaika izvadīšana no virtuves gaisa

Maksimāla darbības jauda nenozīmē maksimālu trokšņa līmeni. Tvaika nosūcējs 900 SilenceTech ātri un klusi izvada tvaiku un aromātu no virtuves gaisa, neradot nepatīkamu troksni. Tas sniedz jums iespēju gatavošanas laikā izbaudīt virtuves sarunas vai mūziku.

Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Klusa, jaudīga tīrīšana ar SilenceTech

SilenceTech tvaika nosūcējs pavisam klusi likvidē garaiņus jūsu virtuvē pat maksimālās jaudas režīmā. Mūsu uzlabotā tehnoloģija ļauj jums pievērsties gardu ēdienu gatavošanai tīrā un mierīgā vidē.

Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Klusu atsvaidziniet gaisu ar “Breeze” funkciju

Pieskarieties pie “Breeze” taustiņa, tiklīdz pabeidzāt gatavot, un nosūkšanas līmenis samazinās līdz minimālam, kas nav skaļāks par čukstu un darbojas 60 minūtes. Tādēļ jūs varat izbaudīt maltīti mierā, kamēr gaiss virtuvē tiek nemanāmi atsvaidzināts.

Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai.

Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Šis tvaika nosūcējs nodrošina ātru atbrīvošanos no nevēlama tvaika un aromātiem

Tā efektīvo gaisa nosūkšanas funkciju nodrošina jaudīgs dzinējs. Sistēma darbojas ātri, lai palīdzētu jums veikli un rūpīgi atbrīvot virtuves gaisu no tvaika un smakām.

Electrolux - Salas tipa tvaika nosūcējs - KFIB19X
Ilgāka kalpošana un labāks apgaismojums: ļaujiet LEDlights atvieglot jums darbu

Izbaudiet profesionālu apgaismojumu gatavošanas laikā. Mūsu LEDlights patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus nodrošinot nevainojamu redzamību virtuvē, lai varētu gatavot pārliecinošāk un kvalitatīvāk.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides