Ierīces dati

Perforēta cepamā plāts

Priekšrocības

Kraukšķīgs un veselīgāks ēdiens ar AirFry plāti

Baudiet kraukšķīgus frī kartupeļus vai gardus dārzeņus ar mazāk eļļu, izmantojot Electrolux AirFry plāti. Tai ir vienmērīgi izvietoti caurumi, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa plūsmu, tāpēc katra maltīte būs perfekta.

Kraukšķīgs rezultāts vienā piegājienā. Ēdienu nav nepieciešams apmaisīt.

AirFry plāts ir īpaši izstrādāta, lai karsētu ēdienu no visām pusēm – to nav nepieciešams maisīt vai apgriezt. Izbaudiet kraukšķīgus rezultātus, neatverot cepeškrāsni.

Vairāk ēdiena vienā gatavošanas reizē

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat frī kartupeļus vai cepat cukīni, mūsu AirFry plāts nodrošina, ka varat pagatavot vairāk ēdiena vienlaicīgi. Lielās plāts dizains nodrošina gaisa cirkulāciju un silda ēdienu no augšas un apakšas, tādējādi parūpējoties, ka viss ir gatavs vienlaikus.

Vienkārši gatavošanas risinājumi ikvienai XXL cepeškrāsnij

AirFry plāts sader ar jebkuru XXL cepeškrāsni, tāpēc savus iecienītākos ēdienus varat baudīt kraukšķīgus. Vienkārši ievietojiet plāti cepeškrāsnī, izvēlieties Pizza vai True Fan Cooking karsēšanas režīmu, un gaidiet gardus rezultātus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone