Ierīces dati

Easy to Clean dziļā cepešpanna

Priekšrocības

Ērta gatavošana, ērta tīrīšana. Izbaudiet labāko no abām pasaulēm!

Novietojiet pārtiku tieši uz Easy2Clean dziļās plāts. Tās keramiskais pārklājums novērš pārtikas pielipšanu pie plāts, tāpēc nav nepieciešamas cepamais papīrs vai papildu eļļa. To ir viegli nomazgāt ar mitru drānu, siltu ūdeni un trauku mazgājamo līdzekli.

Aizmirstiet par cepšanu, izmantojot eļļu vai cepampapīru

Piedegumdrošs keramikas pārklājums ļaus pagatavot desertus vai grilēt maltītes bez cepampapīra vai papildu taukvielām. Īpašā virsma ļauj ēdienu ērti noslidināt no plāts uz šķīvja.

Jums tīrīšanai vajadzēs vien drāniņu, ūdeni un trauku mazgājamo līdzekli

Patiešām vienkārša tīrīšana. Keramikas pārklājums neļaus taukiem un netīrumiem pielipt, lai jūs varētu aizmirst par mērcēšanu, skrāpēšanu un kaitīgām ķimikālijām. Lai to notīrītu, jums vajadzēs tikai mitru drāniņu, siltu ūdeni un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

Izstrādāta ilgai kalpošanai un nekaitīga videi

Tai ir keramikas XERADUR 2 pārklājums, ko piedāvā ILAG®, garantējot videi draudzīgu un netoksisku risinājumu. Tā kā tā nesatur sintētiskās vielas PTFE un PFOA, droši varēsiet gatavot augstā temperatūrā.

40 mm dziļa, piedegumdroša plāts maltīšu pagatavošanai un kūku cepšanai

Jums nevajadzēs izmantot cepampapīru, cepot kūkas, kurām nepieciešama 40 mm dziļa plāts. Varēsiet pagatavot pat lazanju, sulīgas, grilētas ribiņas vai vegānu sacepumu ar sieru, neuztraucoties par to, ka kaut kas garšīgs pielips pie plāts apakšas vai sāniem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone