Ierīces dati

Iepakojums ar 2 maiņas filtriem, kas ietilpst CleanAir+ filtra turētājā ledusskapī un integrētajā filtra turētājā vīna dzēsētājā. Izmantojot aktivētās ogles FACT® technoloģiju*, kas izstrādāta no dabiskās kokogles, līdz pat 90% nevēlamu aromātu tiek absorbēti tikai 15 minūšu laikā**. Labākam rezultātam, filtrs jāmaina ik pēc 6 mēnešiem. **Iekšējais tests, kurā tika salīdzināti brīvstāvoši gaisa filtri saskaņā ar iekšējo testa metodi.
*KX®’s FACT® (Fibrillated Adsorbent Cellulose Technology). **Iekšējais tests, kurā tika salīdzināti brīvstāvoši gaisa filtri saskaņā ar iekšējo testa metodi.
Lasīt vairāk

Priekšrocības

Saglabājiet savu ledusskapi svaigu, pateicoties CleanAir+ filtram ar FACT® tehnoloģiju.

2 rezerves filtru komplekts ir piemērots CleanAir+ turētājam jūsu ledusskapī un iebūvētajam turētājam jūsu vīna iekārtā. Aktīvās ogles FACT® tehnoloģija* uztver līdz pat 90% smaku 15 minūtēs**. Lai iegūtu labākos rezultātus, nomainiet filtru ik pēc 6 mēnešiem.

*KX®’s FACT® (fibrilētas adsorbentas celulozes tehnoloģija). **Iekšējais salīdzināšanas tests ar atsevišķu gaisa filtru, saskaņā ar iekšējās pārbaudes metodi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone