Ierīces dati

Apģērbam nav jāveic pilnu mazgāšanas ciklu, kad nepieciešama tikai ātra atsvaidzināšana. Izmantojiet tvaika aromātu ar programmu tvaiks un izbaudiet svaigu apģērbu ar zaļās tējas un citrusaugļu maigo smaržu.

Priekšrocības

Apstrādājiet ar tvaiku, nevis mazgājiet un ietaupiet līdz pat 96 % ūdens.*

Veiciet apstrādi ar tvaiku, nevis mazgāšanu, izmantojiet tikai 2 l ūdens. Izbaudiet tikko mazgāta apģērba sajūtu, pievienojot tvaika aromātu ar zaļās tējas un citrusaugļu notīm — tas ir saudzīgāks apģērbam un apkārtējai videi.

* Pamatojoties uz iekšējo testu ar 1 kg veļas daudzumu programmā Tvaiks, salīdzinot ar programmu Smalka veļa.

Izmantojiet tvaika apstrādi visiem Jūsu apģērba gabaliem, pat no delikāta auduma.

Apstrāde ar tvaiku ir lielisks veids, kā atsvaidzināt ar rokām mazgājamu vilnas, kašmira, zīda, kokvilnas un sintētikas apģērbu — pat īpaši smalkus apģērbus ar vizuļiem vai mežģīnēm. Tas ir maigs veids, kā sagatavot savu ballīšu apģērbu nākamajam pasākumam.

Atsvaidziniet savu apģērbu kad vēlaties.

Izmantojot laika taupīšanas funkciju, varat baudīt svaigu apģērbu pēc 25, 20 vai pat tikai 15 minūtēm. Vienkārši pievienojiet zaļās tējas un citrusaugļu tvaika aromātu veļas mīkstinātāja nodalījumā, atlasiet programmu Tvaiks un izbaudiet tikko mazgāta apģērba sajūtu.

Mūsu atjaunotā formula, kas radīta no aromātiskajām eļļām.

Mūsu jaunā formula ir veidota no aromātiskajām eļļām, kuras rada asociācijas ar zaļās tējas un citrusaugļu smaržu. Patīkams citrusa nošu līdzsvars — bergamote, verbēna, citrons — ar bagātīgu baltu ziedu kodolu.

Taupiet ūdeni, samaziniet iepakojuma radītos atkritumus.

Taupiet ūdeni, samaziniet atkritumu daudzumu. Mūsu zaļās tējas un citrusaugļu tvaika aromāts tiek piegādāts pārstrādātā PET plastmasas iepakojumā. Tāpēc pašlaik ir vienkāršāk nekā iepriekš nodrošināt sava apģērba svaigumu un vēl vairāk rūpēties arī par vidi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone