Ierīces dati

600 Flex mikroviļņu krāsns ar grilu ļauj ātri un viegli pagatavot lielāko daļu no jūsu iecienītākajiem ēdieniem. Tā ne tikai tiks galā ar visiem tradicionāliem mikroviļņu krāsns pienākumiem, bet arī piedāvā grila funkciju, gādājot par daudzveidību virtuvē.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ātri, vienmērīgi uzsildīšanas rezultāti

Uzticieties, ka jūsu iecienītākie ēdieni tiks vienmērīgi uzsildīti, izmantojot mikroviļņu krāsni un tās XL rotējošo šķīvi. Pateicoties tā dāsnajam izmēram, kopīgas maltītes tiek pagatavotas nevainojami, bez manuālas apgriešanas.

Atkausējiet ēdienu ātri, izmantojot mūsu atkausēšanas funkciju

Saldētie produkti ir ātri gatavi lietošanai, pateicoties mikroviļņu krāsns atkausēšanas funkcijai. Atlasiet atkausēšanas funkciju, un tā sāks atkausēt ēdienu, vienlaikus saglabājot tā garšu un tekstūru.

Skārienekrāns — intuitīvs un funkcionāls, ar visu, kas pieejams

Izmantojot TFT skārienekrānu, varat viegli pielāgot cepeškrāsns temperatūru un laiku neatkarīgi no tā, vai cepat mafinus vai gatavojat lasi. Sniedzot nepieciešamo tehnoloģiju un palīdzību, lai pagatavotu sev tīkamus ēdienus.

Īpaši ietilpīga — 42 l ietilpība

Īpaši lielas ietilpības mikroviļņu krāsns ietilpība ir 42 l, salīdzinot ar standarta 26 l modeļiem. Palielinātais izmērs noder arī lielākiem ēdieniem — pat sautējumiem terīnē un lazanjai. Ēdiens visai ģimenei, pagatavots uzreiz.

Electrolux - Kompaktā cepeškrāsns - EVM8E08X

Grils, kas gādā par zeltainu rezultātu

Sākot ar kraukšķīgu bekonu un beidzot ar burbuļojošu mocarellu — izmantojiet savu grilu vairāk kā jebkad agrāk.  Ideāli piemērots kraukšķīgiem vistas spārniņiem un mutē kustošam halloumi sieram. 

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem