Ierīces dati

60cm, A+, nerūs.tēr., 3 zonu indukc.virsma ar skārienvadību, Hob²Hood, 73l el.cepeškrāsns ar konvekciju, 10 karsēšanas režīmi, pirolīt.tīrīšana, multifunkc.taimeris, AirFry

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ļaujiet plīts virsmai darīt darbu

Atvieglojiet gatavošanas procesu ar Hob2Hood. Reaģējot bez kavēšanās, plīts virsma automātiski ieslēdz un regulē tvaika nosūcēja apgaismojumu un darbības režīmus, ļaujot koncentrēties uz svarīgāko — gatavošanu.

Hob2Hood paveic darbu, kamēr jūs gatavojat

Hob2Hood ir bezvadu savienojums starp jūsu plīts virsmu un tvaika nosūcēju, kas automātiski pielāgo nosūcēja ventilatora darbības jaudu atkarībā no gatavošanas temperatūras. Reaģējot nekavējoties, šī funkcija ir kā palīgs jūsu virtuvē.

Jums piemērotākā plīts — vienkārša, ātra un droša

Indukcijas plīts virsmas tehnoloģija nozīmē, ka karstums tiek nodrošināts ātri un precīzi, kamēr apkārtējās zonas paliek vēsas un drošas. Tā arī acumirklī reaģē uz temperatūras izmaiņām. Līdzena virsma padara to viegli tīrāmu.

Kraukšķīgs, veselīgāks ēdiens ar AirFry

Izbaudiet kraukšķīgus kartupeļus frī vai dārzeņus ar mazāk eļļas, izmantojot jūsu plītī iekļauto īpaši veidoto Air Fry iestatījumu un paplāti. Perforētā paplāte ļauj karstajam gaisam nepārtraukti cirkulēt cepeškrāsnī, lai katru reizi ēdiens izdotos ar kraukšķīgu garoziņu.

Pirolītiskā tīrīšana — gudra pašattīroša cepeškrāsns sistēma

Funkcija Pirolītiskā tīrīšana ir pašattīrīšanās sistēma, kas paaugstina cepeškrāsns temperatūru, lai pārvērstu taukus un pārtikas atlikumus pelnos. Tagad varat iztīrīt savu cepeškrāsni ar salveti vai mitru drānu.

Lēnās aizvēršanas durvis — līgana aizvēršanas ar augstākās kvalitātes sajūtu

Lēnās aizvēršanas durvju sistēma atvieglo jūsu plīts cepeškrāsns durvju aizvēršanu. Maiga kustība bez trokšņa nodrošina augstākās kvalitātes sajūtu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone