Ierīces dati

Gatavojiet veselīgus ceptos ēdienus ar karstā gaisa friteri 700 Air Fryer ar līdz pat par 90 % mazāku taukvielu daudzumu un līdz pat par 50 % mazāk kalorijām*. Jūs variet fritēt, grillēt, vai cept daudz ātrāk, lai pagatavotu dažādas gardas maltītes visai ģimenei.
* Salīdzinājumā ar kartupeļu frī cepšanu eļļā. Analīze veikta akreditētā laboratorijā (ISO/IEC 17025:2017).

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Izmērs, kas palīdz ietaupīt vietu un pagatavot tik pat daudz ēdiena

Karstā gaisa friterim 700 Air Fryer ir elegants un kompakts dizains, tādējādi tas aizņem mazāk vietas uz darba virsmas, bet piedāvā tik pat lielu ietilpību. Jūs varat ātri pagatavot līdz pat 2.3 kg kraukšķīgu frī kartupeļu.

Neminiet, vienkārši izvēlieties iepriekš iestatītu gatavošanas funkciju

Karstā gaisa friteris 700 Steam Air Fryer dod iespēju izmantot iepriekš iestatītas gatavošanas funkcijas, kas atvieglo fritēšanu, cepšanu un atkārtotu uzsildīšanu. Iepriekš iestatītās funkcijas automātiski piedāvā laiku un temperatūru, bet tos iespējams pielāgot arī manuāli pēc nepieciešamības.

Ērta tīrīšana un iespēja mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Karstā gaisa friterim 700 Air Fryer ir nepiedegošs pārklājums, kas nodrošina ātru un ērtu tīrīšanu pēc maltītes pagatavošanas. Mazgājiet ar rokām vai vienkārši ielieciet noņemamās daļas trauku mazgājamajā mašīnā.

Ērts atgādinājums par nepieciešamību sakratīt

Ērtais atgādinājums par nepieciešamību sakratīt norādīts, kad sakratīt ēdienu, lai tas tiktu pagatavots vienmērīgi un būtu ideāli kraukšķīgs. Tas aktivizējas automātiski, kad pagājusi puse gatavošanas procesa laika, lai jums nebūtu jāraizējas par atgādinājuma iestatīšanu.

Praktiskais piederums Multi Coaster

Daudzpusīgi lietojamais Multi Coaster ir uzliekams uz karstā gaisa fritera augšdaļas kā telpu taupoša karstumizturīga virsma cepšanas grozam, vai vieta rīku un garšvielu nolikšanai gatavojot. Tas ir arī noņemams, lai uzliktu uz galda, kad pasniedzat ēdienu no karsta groza.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone