Ierīces dati

Ar nelielu jūsu piepūli mūsu mikroplastmasas filtrs palīdz samazināt mikroplastmasas šķiedru apjomu, kas nonāk notekūdenī pēc sintētiskās veļas mazgāšanas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Notver līdz pat 90% mikroplastmasas šķiedru >45 mikroniem no sintētiskiem apģērbiem*

Veļas mašīna nevar apturēt mikroplastmasas šķiedru izplūdi no sintētiskās veļas mazgāšanas laikā. Bet mūsu mikroplastmasas filtrs palīdz novērst mikroplastmasas šķiedru noplūdi veļas mazgāšanas notekūdenī.

*Filtrācijas veiktspēja tika mērīta, izmantojot iekšējo testa metodi ar jauktiem polikokvilnas un poliestera materiāliem, mazgājot tos 40°C sintētikas programmā.

Tam jābūt droši piestiprinātam pie sienas.

Skrūves mikroplastmasas filtra drošai piestiprināšanai pie sienas blakus veļas mašīnai ir iekļautas komplektācijā. Tā kā tas darbojas ar ūdens spiedienu, elektrības pieslēgums tam nav nepieciešams.

Iekļaujas veļas mazgāšanas rutīnā.

Kad mikroplastmasas filtru būs nepieciešams iztīrīt, iedegsies indikators. Ja indikators iedegas mazgāšanas cikla laikā, ciklu var pabeigt un filtru iztīrīt pirms nākamās mazgāšanas reizes.*

*Kad indikators norāda uz tīrīšanas nepieciešamību, notekūdens nenonāks mikroplastmasas filtrā un mikroplastmasas šķiedras netiks atfiltrētas.

Regulāra tīrīšana nodrošinās filtra optimālu darbību

Regulāri tīrot, mikroplastmasas filtrs darbosies efektīvi, kamēr pienāks laiks nomainīt filtra kārtridžu. Komlektācijā ietilpst arī tīrīšanas birstīte. Savāktās mikroplastmasas šķiedras izmetiet piemērotos atkritumos.

Vismaz 50% no visas plastmasas mikroplastmasas filtrā ir pārstrādāta

Vismaz 50% no visas plastmasas, kas izmantota mikroplastmasas filtram, ir no pārstrādātiem materiāliem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone