Ierīces dati

"800 UltraCare siltumsūkņa žāvētājs izmanto mūsu 3DSense tehnoloģiju, lai noteiktu mitrumu dziļ audumā, tāpēc drēbes tiek žāvētas precīzi un rūpīgi. Pat biezākas lietas, piemēram, segas vai dūnu jakas, tiek lieliski izžāvētas un saglabā pūkas un siltumu."

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

3DSense tehnoloģija – dūnu jakas un segas būs kā jaunas, ar 100% atjauninātu siltumu un mīkstumu*

Mūsu unikālā 3DSense tehnoloģija skenē veļas mitrumu, lai nodrošinātu precīzu un pilnīgu žāvēšanu. Pat biezākie veļas gabali, piemēram, segas un dūnu jakas, tiek vienmērīgi izžāvētas un pasargātas, saglabājot mīkstumu un nodrošinot siltumu.

* Pamatojoties uz ārēju siltumizturības pārbaudi apģērbos, kas žāvēti, izmantojot 3DSense tehnoloģiju, atbilstoši standartam ISO 11092.

DelicateCare izžāvē vilnu, tai nesaraujoties*

DelicateCare darbības pamatā ir siltumsūkņa tehnoloģija izsmalcinātu apģērbu žāvēšanai ar pielāgotu temperatūru un tvertnes kustībām, nodrošinot apģērba ilgāku kalpošanu. Pat tādi audumi kā zīds un vilna tiks izžāvēti īpaši saudzīgi. Woolmark sertifikāts.

*Salīdzinājumā ar žāvēšanu izklātā veidā.

Šķirošana nav nepieciešama. Apģērbs katru reizi tiek vienmērīgi izžāvēts ar MixCare.

MixCare nodrošina jaudīgu, taču maigu žāvēšanu jauktam kokvilnas un sintētikas apģērbam, nodrošinot vienmērīgu apģērbu žāvēšanu, bez nepieciešamības šķirot.

Higiēnas cikls novērš vairāk nekā 99,9% baktēriju un vīrusu

Higiēnas cikla temperatūra pārsniedz 60°C temperatūru, vienlaikus sterilizējot un likvidējot 99,9% baktēriju un vīrusu.

*Testēts attiecībā uz Micrococcus luteus, MS2 bakteriofāgu un Escherichia coli ārpakalpojumā Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā veiktā testā (Testa ziņojuma Nr. 20212038).

EasyClean filtrs – energoefektīvai veļas mašīnai ar žāvētāju

EasyClean filtru ir viegli tīrīt, un tas nodrošina iekārtas vislabāko darbību, palīdzot nodrošināt tās energoefektivitāti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone