Ierīces dati

A+++, 9kg, LCD displejs, skārienjutīgi izvēlnes taustiņi, iekš.apgaismojums, AutoOff, invertora motors, 63dB

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Vienmērīgi rezultāti, izcila kopšana

CycloneCare ar 3DSense tehnoloģiju rūpējas par jūsu tērpiem ar izcilu gādību. Tagad varat pārliecinoši žāvēt smalkus zīda apģērbus, maigus vilnas džemperus un biezas, daudzslāņu jakas. Tas ir unikāls žāvēšanas process, kas vienmēr maigi kopj visus jūsu audumus.

Sargā sildošās īpašības, saglabā savu izskatu*

Izbaudiet nepārspējamu žāvēšanu, pateicoties mūsu 3DSense tehnoloģijai. Tā uzmanīgi ielūkojas audumu šķiedrās un automātiski noregulē iestatījumus, lai gūtu vēl vienmērīgākus rezultātus. Audumi izskatās un jūtas lieliski — sākot ar zīdu un beidzot ar vilnas izstrādājumiem. Pat dūnu jakas ir aizsargātas, saglabājot siltumu par 30% labāk, nekā žāvējot gaisā.

*Saglabā dūnu jaku izskatu un termoizolācijas īpašības par līdz pat 30 % labāk, nekā žāvējot ar gaisu.

Apģērbi nesaraujas* un nezaudē formu.

Mūsu DelicateCare sistēma noregulē temperatūru un kustību atbilstoši audumam, lai nodrošinātu absolūti precīzu aprūpi. Drēbju kvalitāte saglabājas.

*Vilnas izstrādājumi nesaraujas, salīdzinot ar žāvēšanu izklātā veidā.

Mazgāt dažādu audumu veļu ir vienkāršāk ar MixCare

Apvienojumā ar 900. sērijas veļas mazgājamo mašīnu, MixCare izmazgās un izžāvēs 5 kg veļas mazāk nekā trīs stundās. Jaudīgā, bet maigā programma nodrošina garākiem mazgāšanas cikliem līdzvērtīgus mazgāšanas rezultātus. Nav nepieciešamība šķirot veļu, jo kokvilnu un sintētiku var mazgāt un žāvēt kopā.

Žāvējot likvidē vairāk nekā 99,9% baktēriju un vīrusu*

Swissatest sertificētajā Higiēnas ciklā temperatūra žāvēšanas laikā tiek paaugstināta virs 60°C, dezinfizējot veļu un likvidējot 99,9% baktēriju un vīrusu.* Tagad varat pārliecināti žāvēt segas, spilvenus un apģērbu.

*Testēts attiecībā uz Candida albicans, MS2 bakteriofāgu un Escherichia coli ārpakalpojumā Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā veiktā testā (Testa ziņojuma Nr. 20212038).

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone