Ierīces dati

Gatavs izmantošanai dažu sekunžu laikā, jūsu drēbes var tikt izgludinātas un atsvaidzinātas nekavējoties. Tā kā Refine 600 rokas auduma tvaicētājs ir pārnēsājams un ērtā izmērā, to var vienkārši paņemt un izmantot vietā, kur nepieciešama auduma atsvaidzināšana.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Gludināmais dēlis nav nepieciešams.

Refine 600 rokas auduma tvaicētājs dod iespēju tvaicēt apērbu uzreiz uz pakaramā. Uzsilstot tikai 20 sekundēs, tvaicētājs nodrošina konstantu tvaika plūsmu ar pietiekami jaudu, lai atsvaidzinātu un atbrīvotu audumu no burzījumiem.

Atsvaidzina apģērbus un likvidē līdz 99,9%* baktēriju.

Nav laika izmazgāt nepieciešamo apģērbu? Refine 600 rokas auduma tvaicētājs ne tikai izgludina drēbes, bet arī atsvaidzina tās. Tvaiks iekļūst auduma šķiedrās un likvidē līdz 99,9%* baktēriju.

*Testu veica SGS, balstoties uz Ķīnas standartu apgērba tvaicētājiem QB/T 5200-2017 2020. maijā baktēriju tipiem Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) un Candida albicans (CICC® 1965™) 3 minūtes tvaicējot vairāk kā 140°C temperatūrā.

Noņemams ūdens rezervuārs.

Lai dzīvi padarītu pēc iespējas vienkāršāku, Refine 600 rokas auduma tvaicētājam ir noņemams ūdens rezervuārs. Tas nozīmē, ka to var vienkārši noņemt, aiznest līdz tuvākajam ūdenskrānam, uzpildīt un tad pievienot atpakaļ.

Neviena virsma nav par tālu.

Strāvas padeves avots ir tālu? Nepieciešams aizsniegt augsti novietotu virsmu kā, piemēram, aizkarus? Ar Refine 600 rokas auduma tvaicētāja 3 metrus garo strāvas vadu neviena virsma nebūs grūti aizsniedzama.

Birste un cimds kā aksesuāri.

Katram Refine 600 rokas auduma tvaicētajam komplektā ir speciāli izstrādāta birste, kas palīdz tvaikam nokļūt dziļāk bieza auduma šķiedrās, kā piemēram, džinss. Bez tam līdzi nāk arī aizsargcimds, kas pasargā roku no karstā tvaika.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone