Ierīces dati

Izgludiniet un atsvaidziniet apģērbu ērti un bez piepūles. Pateicoties vienkāršajai uzstādīšanai, Refine 700 var sākt lietot vien dažu sekunžu laikā. Vienkārši paņemiet to un izmantojiet ik reizi, kad jāatsvaidzina apģērbs. Nav nepieciešams gludināmais dēlis — varat gludināt uz pakaramā.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Apģērbs tiks izgludināts vienā acumirklī.

Pateicoties jaudīgās tvaika strūklas un karstās gludināšanas virsmas kombinācijai, apģērbs tiek izgludināts un sagatavots valkāšanai dažu sekunžu laikā

Likvidē līdz pat 99,99 % baktēriju.*

Atsvaidziniet sava apģērba izskatu pēc darba, lai dotos vakariņās, vai arī atsvaidziniet apģērbu, kas bijis noglabāts dziļi skapī. Apģerba apstrāde ar tvaiku ir ātrs un vienkāršs veids, kā atsvaidzināt apģērbu starp mazgāšanas reizēm.

*Testēšanu veica SGS 2020. gada septembrī saskaņā ar Ķīnas apģērbu tvaicēšanas ierīču standartiem QB/T 5200-2017 attiecībā uz iedarbīgumu pret Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) un Candida albicans (CICC® 1965™) baktēriju veidiem, pakļaujot apģērbus vienu minūti ilgam tvaicēšanas procesam 120°C temperatūrā.

Ērta gludināšana bez piepūles.

Šī gludināšanas virsma maigi slīdēs pa apģērbu, to nesabojājot. Pārdomātā dizaina un GLISSIUM™ keramiskās gludināšanas virsmas kombinācija nodrošina to, ka nekādas asas malas nepieskaras apģērbam. Lai gludināšana ar tvaiku būtu vēl ērtāka, izmantojiet bloķēšanas funkciju, lai mazinātu spiedienu uz rokām un plaukstām.

Noņemams ūdens rezervuārs.

Lai dzīvi padarītu pēc iespējas vienkāršāku, Refine 700 rokas auduma tvaicētājam ir noņemams ūdens rezervuārs. Tas nozīmē, ka to var vienkārši noņemt, aiznest līdz tuvākajam ūdenskrānam, uzpildīt un tad pievienot atpakaļ.

Papildus aksesuārī labākām rūpēm par apģērbu.

Speciāli izstrādāta birste, kas tiek piestiprināta pie sildvirsmas, palīdz tvaikam nokļūt dziļāk bieza auduma šķiedrās, kā piemēram, džinss. Bet "2vienā" - aizsargcimds un uzglabāšanas maisiņš - pasargā roku no karstā tvaika.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone