E7HS1-6OW

Tvaika gludeklis "Refine 700"

Ierīces dati
Noliktavā
€69
hidden
Ieskaitot PVN
Pievienot grozam
Iespējas, kas padara iepirkšanos vēl vienkāršāku
Pārklājumskeramisks
Tvaiks min/g0-24
Ūdens tvertnes ietilpība, l100
Vertikālais tvaiksir
Atkaļķošanas sistēmanav
Pašattīrīšanas funkcijanav
Tvaika kontrole (pretpilēš.)ir
Indikatorsir
Ierīces dati
Pateicoties vienkāršajai uzstādīšanai, Refine 700 rokas apģērba tvaicētāju var sākt lietot vien dažu sekunžu laikā. Vienkārši paņemiet to, izvēlieties starp diviem tvaika iestatījumiem un izmantojiet ik reizi, kad jāizgludina vai jāatsvaidzina apģērbs. Nav nepieciešams gludināmais dēlis, jūs varat gludināt, apģērbam atrodoties uz pakaramā.
Electrolux - Tvaicētājs apģerbam - E7HS1-6OW
Apģērbs tiks izgludināts vienā acumirklī.

Izvēlieties augstās vai zemās tvaika plūsmas funkciju kombinācijā ar uzkarstošo gludināmo virsmu un ērti izgludiniet pat grūti gludināmus audumus. Pateicoties divām dažādajām tvaika funkcijām, varat izgludināt ātrāk un saglabāt apģērba svaigumu ilgāk.

Electrolux - Tvaicētājs apģerbam - E7HS1-6OW
Likvidē līdz pat 99,99% baktēriju.*

Atsvaidziniet sava apģērba izskatu pēc darba, lai dotos vakariņās, vai arī atsvaidziniet apģērbu, kas bijis noglabāts dziļi skapī. Apģērba apstrāde ar tvaiku ir ātrs un vienkāršs veids, kā atsvaidzināt apģērbu starp mazgāšanas reizēm.

*Testēšanu veica SGS 2020. gada septembrī saskaņā ar Ķīnas apģērbu tvaicēšanas ierīču standartiem QB/T 5200-2017 attiecībā uz iedarbīgumu pret Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) un Candida albicans (CICC® 1965™) baktēriju veidiem, pakļaujot apģērbus vienu minūti ilgam tvaicēšanas procesam 120°C temperatūrā.
Electrolux - Tvaicētājs apģerbam - E7HS1-6OW
Ērta gludināšana bez piepūles.

Šī gludināšanas virsma maigi slīdēs pa apģērbu, to nesabojājot. Pārdomātā dizaina un GLISSIUM™ keramiskās gludināšanas virsmas kombinācija nodrošina to, ka nekādas asas malas nepieskaras apģērbam. Lai gludināt ar tvaiku būtu vēl ērtāk, izmantojiet bloķēšanas funkciju, lai mazinātu spiedienu uz rokām un plaukstām.

Electrolux - Tvaicētājs apģerbam - E7HS1-6OW
Noņemama ūdens tvertne.

Lai vēl vairāk atvieglotu dzīvi, Refine 700 rokas apģērba tvaicētājam ir noņemama ūdens tvertne. Tādējādi vienkārši varat to noņemt, uzpildīt pie tuvākā ūdens krāna, bet pēc tam pielikt atpakaļ.

Electrolux - Tvaicētājs apģerbam - E7HS1-6OW
Papildpiederumi ērtākai apģērba kopšanai.

Īpaši izstrādātie papildpiederumi atvieglo biezāku audumu gludināšanu, kā arī aizsargā īpašus audumus, piemēram, ar pērlītēm vai fliteriem. Cimds-somiņa pasargās rokas no karstā tvaika un vienlaikus atvieglos uzglabāšanu.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides