Ierīces dati

Gludināšanas dēlis atvieglo jūsu apģērba burzījumu likvidēšanu. Iebūvējamais un regulējamais (gan horizontāli, gan vertikāli) gludināšanas dēlis nodrošina labākus rezultātus un jūsu apģērba kopšanu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

VIEGLA APSTRĀDE AR TVAIKU AR LOKANO UZGALI UN PAMATPLATI

Nav problēmu apstrādāt ar tvaiku apģērbu ar izturīgo uzgali un Glissium™ pamatplati. Pret skrāpējumiem noturīgā un viegli slīdošā konstrukcija nodrošina komfortablu lietošanu optimālai apstrādei ar tvaiku.

LIKVIDĒJIET APĢĒRBĀ 99,99 % BAKTĒRIJU AR TVAIKU*

Nodrošinot ne tikai apģērbu burzījumu likvidēšanu, tvaiks var arī atsvaidzināt un tīrīt apģērbu, likvidējot 99,99 % baktēriju 1 minūtes laikā. Tagad jūs varat pagaidīt ilgāk līdz mazgāšanai, saudzējot drēbes un apkārtējo vidi un apstrādājot apģērbu ar tvaiku.

*Testu 2021. gada novembrī veicis SGS, pamatojoties uz Ķīnas standartu apģērba tvaika ierīcēm QB/T 5200-2017, attiecībā uz baktērijām Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) un Candida albicans (CICC® 1965™) pēc 1 minūtes tvaicēšanas temperatūrā virs 95 °C.

SEŠI TVAIKA IESTATĪJUMI NODROŠINA PRECĪZU, MĒRĶĒTU APĢĒRBA KOPŠANU

Neatkarīgi no auduma apģērbs vienmēr būs pareizi apstrādāts ar sešiem tvaika iestatījumiem un Eko funkciju. No kokvilnas līdz akrilam, jūs varat izvēlēties piemērotu saudzīguma pakāpi katra apģērba veida precīzai, smalkai apstrādei ar tvaiku.

VEICIET APSTRĀDI AR TVAIKU ILGĀK AR LIELĀKU ŪDENS TVERTNI

Veiciet apstrādi ar tvaiku ilgāk ar mūsu lielākā izmēra ūdens tvertni. 2,5 litru ietilpība nodrošina lielāku apstrādes ar tvaiku laiku un uzpildi bez liekām raizēm. Pilnīgi noņemama, to ir daudz vienkāršāk lietot nekā ierīci ar fiksētu tvertni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone