E7US1-4MN

Rokas auduma tvaicētājs ar statīvu un tvaika staciju Delicate 7000

Ierīces dati
Noliktavā
€149
hidden
Ieskaitot PVN
Pievienot grozam
Iespējas, kas padara iepirkšanos vēl vienkāršāku
Pārklājumskeramisks
Ūdens tvertnes ietilpība, l2.5
Vertikālais tvaiksir
Atkaļķošanas sistēmair
Pašattīrīšanas funkcijanav
Tvaika kontrole (pretpilēš.)nav
IndikatorsNo
Thermal cut-outYes
Ierīces dati
Gludināšanas dēlis atvieglo jūsu apģērba burzījumu likvidēšanu. Iebūvējamais un regulējamais (gan horizontāli, gan vertikāli) gludināšanas dēlis nodrošina labākus rezultātus un jūsu apģērba kopšanu.
VIEGLA APSTRĀDE AR TVAIKU AR ELASTĪGO UZGALI UN SILDVIRSMU

Nav problēmu apstrādāt ar tvaiku apģērbu ar izturīgo uzgali un Glissium™ sildvirsmu. Pret skrāpējumiem noturīgais un viegli slīdošais materiāls nodrošina komfortablu lietošanu optimālai apstrādei ar tvaiku.

LIKVIDĒJIET APĢĒRBĀ 99,99% BAKTĒRIJU AR TVAIKU*

Nodrošinot ne tikai apģērbu burzījumu likvidēšanu, tvaiks var arī atsvaidzināt un tīrīt apģērbu, likvidējot 99,99% baktēriju 1 minūtes laikā. Tagad jūs varat pagaidīt ilgāk līdz mazgāšanai, saudzējot drēbes un apkārtējo vidi un apstrādājot apģērbu ar tvaiku.

*Testu 2021. gada novembrī veicis SGS, pamatojoties uz Ķīnas standartu apģērba tvaika ierīcēm QB/T 5200-2017, attiecībā uz baktērijām Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) un Candida albicans (CICC® 1965™) pēc 1 minūtes tvaicēšanas temperatūrā virs 95°C.
SEŠI TVAIKA IESTATĪJUMI NODROŠINA PRECĪZU, MĒRĶĒTU APĢĒRBA KOPŠANU

Neatkarīgi no auduma apģērbs vienmēr būs pareizi apstrādāts ar sešiem tvaika iestatījumiem un Eko funkciju. No kokvilnas līdz akrilam, jūs varat izvēlēties piemērotu saudzīguma pakāpi katra apģērba veida precīzai, smalkai apstrādei ar tvaiku.

AR LIELĀKU ŪDENS TVERTNI VEICIET APSTRĀDI AR TVAIKU ILGĀK

Veiciet apstrādi ar tvaiku ilgāk ar mūsu lielākā izmēra ūdens tvertni. 2,5 litru ietilpība nodrošina lielāku tvaicēšanas laiku un uzpildi bez liekām raizēm. Pilnīgi noņemama, to ir daudz vienkāršāk lietot nekā ierīci ar fiksētu tvertni.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides