Ierīces dati

Tvaika gludeklis Care 500 ātri uzsilst un ir gatavs drēbju gludināšanai. Šo kompakto modeli ir viegli lietot un uzglabāt, un tas ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas un ilgtspējīga iepakojuma, tādējādi samazinot oglekļa pēdas nospiedumu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ātri uzkarst līdz tvaikam

Gludeklis sasilst 30 sekunžu laikā, lai ātri izgludinātu jebkuru audumu. Tas ir arī viegli pielāgojams lieliskiem rezultātiem katru reizi.

Pret skrāpējumiem izturīga GLISSIUM™ 80 virsma

GLISSIUM™ 80 virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, ar daudziem caurumiem vienmērīgai tvaika sadalei un viegli slīd pāri jūsu drēbēm.

Ērts izmērs un svars

Viegls gludeklis ērtai apģērba kopšanai. Ērti iederas rokā, un kompaktais izmērs ļauj to viegli uzglabāt.

Temperatūras sensors

Ziniet, kad gludeklis ir gatavs drošai uzglabāšanai. Karstās virsmas indikators uz gludekļa gala nosaka, kad virsma ir karsta.

Pretpilēšanas sistēma

Samaziniet ūdens pleķu rašanās risku uz drēbēm. Pretpilēšana, bimetāls gludekļa iekšpusē, neļauj ūdenim iekļūt tvaika kamerā, ja temperatūra ir pārāk zema.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone