Ierīces dati

Pateicoties vienmērīgajai tvaika plūsmai, Refine 600 tvaika gludeklis ļauj ātri un bez piepūles atbrīvot apģērbu no krokām. Iebūvētais sensors nosaka, kad gludeklis ir palicis bez uzraudzības, un karstais balstpaliktņa indikators ziņo, kad gludeklis ir karsts.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-6PG

Ātrs un jaudīgs.

Izbaudiet nevainojamus gludināšanas rezultātus ar perfektu siltuma, tvaika un spiediena līdzsvaru. Ātra tvaika uzkarsēšana un vienmērīga sadale nozīmē, ka gludeklis ir gatavs atbrīvot apģērbu no krokām 30 sekunžu laikā.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-6PG

Pret skrāpējumiem izturīga RESILIUM™ SKI 400 gludināšanas virsma.

RESILIUM™ SKI 400 gludināšanas virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, un noapaļotais dizains ļauj tai ērti slīdēt pār apģērbu, neaizķeroties aiz pogām vai rotājumiem. 400 caurumi nodrošina vienmērīgu tvaika plūsmu.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-6PG

Intuitīvs un drošs.

Iebūvētais sensors, trīsvirzienu automātiskā izslēgšanās, automātiski izslēdz gludekli — neatkarīgi no tā, vai tas atstāts uz apģērba, sāniski vai stāvus. Karstais gludināšanas virsmas indikators gludekļa galā nosaka, kad virsma ir karsta.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-6PG

Pretpilēšanas sistēma.

Samaziniet ūdens pilienu risku uz apģērba. Pretpilēšanas tehnoloģija, divu metālu gludekļa iekšpuse, novērš ūdens iekļūšanu tvaika kamerā, ja temperatūra ir pārāk zema.

Paštīrīšanas funkcija.

Rūpējieties par savu gludekli, kā arī par apģērbu, novēršot nevēlamu kaļķakmens uzkrāšanos. Kaļķakmens noņemšanas šķīdums, FlushClean tehnoloģija, nozīmē, ka varat viegli noņemt kaļķakmeni, skalojot sistēmu ar ūdeni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem