Ierīces dati

Pateicoties vienmērīgajai tvaika plūsmai, Refine 600 tvaika gludeklis ļauj ātri un bez piepūles atbrīvot apģērbu no krokām. Iebūvētais sensors nosaka, kad gludeklis ir palicis bez uzraudzības, un karstas gludināšanas pamatnes indikators ziņo, kad tā ir karsta.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ātrs un jaudīgs.

Izbaudiet nevainojamus gludināšanas rezultātus ar perfektu siltuma, tvaika un spiediena attiecību. Ātra uzkaršana un vienmērīga tvaika izkliede nozīmē, ka gludeklis ir gatavs atbrīvot apģērbu no krokām 30 sekunžu laikā.

Pret skrāpējumiem izturīga RESILIUM™ SKI 400 gludināšanas pamatne.

RESILIUM™ SKI 400 gludināšanas pamatne ir izturīga pret skrāpējumiem, un noapaļotais dizains ļauj tai ērti slīdēt pār apģērbu, neaizķeroties aiz pogām vai rotājumiem. 400 caurumi nodrošina vienmērīgu tvaika izkliedi.

Intuitīvs un drošs.

Iebūvētais sensors, 3 veidu automātiskā izslēgšanās, izslēdz gludekli automātiski — vai tas būtu atstāts uz apģērba, sāniski vai stāvus. Karstais gludināšanas virsmas indikators gludekļa galā norāda, kad virsma ir karsta.

Pretpilēšanas sistēma.

Samaziniet ūdens pilienu palieku risku uz apģērba. Pretpilēšanas tehnoloģija, divu metālu gludekļa iekšpuse, novērš ūdens iekļūšanu tvaika kamerā, ja temperatūra ir pārāk zema.

Pašartīrīšanas funkcija.

Rūpējieties par savu gludekli, kā arī par apģērbu, novēršot nevēlamu kaļķakmens uzkrāšanos. Kaļķakmens iztīrīšanas iespēja, FlushClean, nozīmē, ka varat viegli iztīrīt kaļķakmeni, izskalojot sistēmu ar ūdeni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone