Ierīces dati

Tvaika gludeklis Renew 800 nodrošina precīzu jūsu apģērba kopšanu. Vienkārši pieskarieties, lai aktivizētu – precīzs tvaiks un siltums jebkuram audumam. Izgatavots no pārstrādātas plastmasas un ilgtspējīga iepakojuma, lai samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

PrecisionCareTM – gudra apģērba kopšana

Precīza gludināšana ātriem rezultātiem — vienkārši pieskarieties, lai izvēlētos. Pielāgotas programmas un viedā sūkņa tehnoloģija nodrošina precīzu tvaika un siltuma daudzumu, lai izgludinātu pat vissaburzītākos audumus.

Pret skrāpējumiem izturīga RESILIUM™ Ski 500 virsma

RESILIUM™ Ski 500 zelta virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, un tā ir radīta, lai slīdētu pa jebkuru audumu. Papildu tvaika atveres nodrošina precīzu veiktspēju un ātrāku gludināšanu. Nekad vairs necīnieties ar krokām.

Mīksta ūdens aktivators

Mīkstā ūdens aktivators pagarina jūsu gludekļa kalpošanas laiku, novēršot kaļķakmens veidošanos, nodrošinot ilgstošu darbību. Viedais indikators informēs, kad jāmaina aktivators.

Priekšējais apgaismojums

Viedais priekšējais lukturis norāda, ka gludeklis ir gatavs lietošanai, un nepārtraukti apgaismo jūsu audumu, padarot gludināšanu efektīvāku un bez ērtu. Nekad nepalaidiet garām nevienu kroku.

Tvaika sprausla

Ērti lietojamais tvaika slēdzis ir rokas stiepiena attālumā. Tas izdala spēcīgu, nepārtrauktu tvaiku, kad tas ir nepieciešams – ātrākiem gludināšanas rezultātiem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone