Ierīces dati

Gludināšanas sistēma Refine 600 automātiski nosaka audumam piemērotu režīmu. Vienkārši atlasiet gludināmo audumu un gludeklis ātri pielāgos atbilstošu karstuma un tvaika līmeni. Gludekļa priekšgalā ir iebūvēts lukturītis, kas ērti izgaismo audumu, lai netiktu izlaistas krokas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Nav jāizvēlas gludināšanas režīms

Vienkārši atlasiet gludināmo audumu, un gludeklis izdarīs pārējo. Gludeklis iestata audumam vispiemērotāko tvaika un karstuma līmeni, tādēļ var gludināt pat delikātus audumus.

Gaisma rāda ceļu

Vienmēr iedegtā lampiņa izgaismo krokas, nodrošinot efektīvāku gludināšanas veiktspēju. Nepalaidiet garām nevienu kroku.

Gatavs lietošanai minūtes laikā

Ātra un kvalitatīva gludināšana ar tvaika sistēmu Electrolux Refine 600 — gludeklis uzsilst nieka 60 sekundēs. Ietaupiet laiku, nezaudējot kvalitāti.

Pret skrāpējumiem izturīga gludināšanas virsma

Izbaudiet netraucētu gludināšanu ar tvaiku, izmantojot pret skrāpējumiem izturīgo RESILIUM™ Ski 221 gludināšanas virsmu. Tā izplata tvaiku līdzeni, gādājot, lai gludināšana būtu vienmērīga visos virzienos.

Trīskāršās tīrīšanas funkcija

Mūsu ūdens mīkstināšanas sistēma apvieno unikālu mīksta ūdens aktivizētāju un FlushClean funkciju, kas uztur tvaiku tīru un mīkstu, pagarinot izstrādājuma mūžu. Elektroniskais atgādinājums ziņo, kad nepieciešams nomainīt aktivizētāju.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone