Ierīces dati

Gludināšanas sistēma Refine 600 automātiski nosaka audumam piemērotu režīmu. Vienkārši atlasiet gludināmo audumu un gludeklis ātri pielāgos atbilstošu karstuma un tvaika līmeni. Gludekļa priekšgalā ir iebūvēts lukturītis, kas ērti izgaismo audumu, lai netiktu izlaistas krokas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Tvaika stacija - E6ST1-8EG

Nav jāizvēlas gludināšanas režīms

Vienkārši atlasiet gludināmo audumu, un gludeklis izdarīs pārējo. Gludeklis iestata audumam vispiemērotāko tvaika un karstuma līmeni, tādēļ var gludināt pat delikātus audumus.

Electrolux - Tvaika stacija - E6ST1-8EG

Gaisma rāda ceļu

Vienmēr iedegtā lampiņa izgaismo krokas, nodrošinot efektīvāku gludināšanas veiktspēju. Nepalaidiet garām nevienu kroku.

Electrolux - Tvaika stacija - E6ST1-8EG

Gatavs lietošanai minūtes laikā

Ātra un kvalitatīva gludināšana ar tvaika sistēmu Electrolux Refine 600 — gludeklis uzsilst nieka 60 sekundēs. Ietaupiet laiku, nezaudējot kvalitāti.

Electrolux - Tvaika stacija - E6ST1-8EG

Pret skrāpējumiem izturīga gludināšanas virsma

Izbaudiet netraucētu gludināšanu ar tvaiku, izmantojot pret skrāpējumiem izturīgo RESILIUM™ Ski 221 gludināšanas virsmu. Tā izplata tvaiku līdzeni, gādājot, lai gludināšana būtu vienmērīga visos virzienos.

Electrolux - Tvaika stacija - E6ST1-8EG

Trīskāršās tīrīšanas funkcija

Mūsu ūdens mīkstināšanas sistēma apvieno unikālu mīksta ūdens aktivizētāju un FlushClean funkciju, kas uztur tvaiku tīru un mīkstu, pagarinot izstrādājuma mūžu. Elektroniskais atgādinājums ziņo, kad nepieciešams nomainīt aktivizētāju.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem