Ierīces dati

3-in-1 Electrolux PerfectCare 700 sērijas iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju atvieglo veļas dienas ar mazgāšanas, žāvēšanas un tvaika programmām. Apstrāde ar tvaiku patērē par 96% mazāk ūdens* un ir saudzīgāka nekā parastā mazgāšana, palīdzot apģērbam saglabāt lielisku izskatu ilgāk.
* Iekšējā testēšana ar 1kg veļas daudzumu tvaika programmā, salīdzinot ar saudzīgās mazgāšanas programmu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju - EW7W368SI

Atsvaidziniet apģērbu un neitralizējiet aromātus* ar tvaika programmu

Izbaudiet svaigi mazgātas veļas sajūtu, patērējot daudz mazāk ūdens. Atsvaidzinot savu apģērbu ar tvaiku, jūs varat neitralizēt aromātus* un samazināt krokas 25 minūtēs. Papildu svaigumam pievienojiet tvaika programmai mūsu tvaika smaržvielas.

* Ārējs tests parāda cigarešu dūmu radītā aromāta neitralizēšanu tvaika ciklā.

Electrolux - Iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju - EW7W368SI

DUALCARE SISTĒMA: PIELĀGOTA KOPŠANA PAT VILNAI UN SMALKAI VEĻAI

DualCare sistēma pielāgo mazgāšanu un žāvēšanu dažādai veļai un pielāgo tvertnes kustības žāvēšanas ciklā. Vilnas mazgāšanas un žāvēšanas ciklus ir apstiprinājis uzņēmums Woolmark (The Woolmark Company) mazgāšanai un žāvēšanai pat ar rokām mazgājamiem vilnas izstrādājumiem.

SENSICARE SISTĒMA PIELĀGO CIKLA LAIKU, TAUPOT ELEKTROENERĢIJU UN ŪDENI

Gan lielam, gan mazam veļas daudzumam SensiCare sistēma automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku veļas ielādes apjomam, taupot elektroenerģiju un ūdeni. Efektīvākai apģērba kopšanai un ilgtspējīgākai resursu izmantošanai.

Electrolux - Iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju - EW7W368SI

MIXCARE 69' CIKLS EFEKTĪVI TĪRA APĢĒRBU BEZ IEPRIEKŠĒJAS ŠĶIROŠANAS

Mazgājot jauktu veļu MixCare pielāgo enerģijas lietošanu un žāvēšanas laiku, pamatojoties uz ielādes svaru. Mazgā apģērbu 30°C temperatūrā tikai 69 minūtēs. Izvēlieties MixLoad ciklu optimālai veiktspējai un efektīvai apģērbu tīrīšanai.

Electrolux - Iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju - EW7W368SI

Izbaudiet mieru mājās, izmantojot mūsu kluso veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju.

Mūsu iebūvējamā veļas mašīna ar žāvētāju un zemu trokšņa līmeni ir radīta, lai klusi strādātu, paslēpta aiz skapīša durvīm. Tas nozīmē, ka varat veikt veļas mazgāšanu, vienlaikus saglabājot klusu un mierīgu vidi visām pārējām aktivitātēm.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone