Ierīces dati

SteamCare veļas mazgājamā mašīna ātri atsvaidzina smalku apģērbu bez mazgāšanas. Tvaiks samazina burzījumus* un nevēlamus aromātus.**
* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot burzījumus 100% kokvilnas audumam pirms un pēc SteamRefresh cikla. ** Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot cigarešu dūmu aromātu 100% kokvilnas audumam pirms un pēc SteamRefresh cikla.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Atsvaidziniet ar tvaiku un uzvelciet atkal, ietaupot līdz 96% ūdens.* 

25 minūšu SteamRefresh programma ir piemērota delikāta apģērba mazgāšanai un izmanto mazāk ūdens, salīdzinot ar standarta mazgāšanu. Vēl svaigākai sajūtai varat pievienot Electrolux tvaika aromātu.

*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu ūdens patēriņam, sal. SteamRefresh ar pilnu mazgāšanas ciklu 30 °C delikāta apģērba programmā 1 kg veļas.

UniversalDose® aktivizē PODS® par 60% ātrāk*

UniversalDose® der visiem mazgāšanas līdzekļiem un par 60% ātrāk aktivizē PODS®.* Mazgāšanas līdzekļa nodalījums ir izņemams, kā arī virpuļa ūdens plūsma nodrošina, ka tas paliek tīrs. Mazgāšanas līdzeklis paliek nodalījumā līdz cikla sākumam, samazinot līdzekļa izšķērdēšanu.

Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, izmantojot kokvilnas 30°C 1 stundas programmu, sal. PODS® aktivizēšanu UniversalDose® nodalījumā ar PODS® tvertnē.

Kontrolējiet veļas mazgāšanas ierīces attālināti ar savienojamības palīdzību

Savienojiet ierīci ar Electrolux lietotni, lai ierīces kontrolētu attālināti. Saņemiet paziņojumus par statusu, resursu taupīšanas padomus un apģērba kopšanas padomus ar savienojamību.

Programma QuickCare 69 min ātrai un efektīvai jauktas veļas mazgāšanai

Programma QuickCare 69 min ir efektīva programma jauktas kokvilnas un sintētikas veļas mazgāšanai 30°C temperatūrā.

CareDrum veļas tvertne izturas saudzīgi pret audumiem

CareDrum nodalījums nodrošina audumu gludu slīdēšanu, pateicoties īpašajam pārklājumam un pacelšanas funkcijai. Īpašā tvertnes struktūra nodrošina saudzīgu apģērba apstrādi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone