Ierīces dati

UltraWash mazgāšanas programmā ir ideālā rūpju un energoefektivitātes kombinācija jauktas veļas mazgāšanai 59 min. ciklā. Efektīva mazgāšana zemā temperatūrā aizsargā apģērbu. Mazgājot 30ºC temperatūrā, jūs ietaupāt 30% enerģijas, salīdzinot ar 40ºC kokvilnas programmu. Saudzīga pret apģērbiem, saudzīga pret apkārtējo vidi.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Efektīva apģērbu kopšana 30ºC temperatūrā, ietaupot 30% elektroenerģijas*

Mūsu UltraWash programma piedāvā lielisku veļas tīrību un uzlabotu ikdienas veļas apjomu kopšanu nepilnas stundas laikā. Mūsu iepriekšējās sajaukšanas tehnoloģija nodrošina mazāku elektroenerģijas patēriņu, rūpējoties par nevainojamu tīrību zemākā temperatūrā. Ilgākai apģērba kvalitātei.

*UltraWash programma nodrošina veļas izmazgāšanu 30ºC temperatūrā un elektroenerģijas ietaupījumu vairāk nekā 30% apmērā, salīdzinājumā ar kokvilnas izstrādājumu mazgāšanas programmu 40ºC temperatūrā.

Ātra un efektīva mazgāšana pat aukstā ūdenī ar UniversalDose atvilkni*

UniversalDose atvilktne izmanto pielāgotu ūdens strūklu PODS® kapsulu apvalka mīkstināšanai un pārduršanai, aktivizējot tās par 60 % ātrāk nekā veļas nodalījumā. Tādējādi tiek piešķirts vairāk jaudas traipu tīrīšanai aukstā ūdenī un ātrās mazgāšanas 1 h režīmos, rūpējoties par apģērbu un planētu.*

*Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā.

Par trešdaļu mazāk burzījumu*

Sistēma SteamCare katra mazgāšanas cikla noslēgumā veic apģērba apstrādi ar tvaiku, par trešo daļu samazinot burzījumus. Gludāks apģērbs bez ierastās gludekļa karsēšanas.

* Salīdzinājumā ar tādu pašu veļas mazgājamo mašīnu bez SteamCare sistēmas.

Audumi izskatās kā jauni divreiz ilgāk*

Mūsu SensiCare sistēma pielāgojas ievietotās veļas daudzumam, novēršot, ka drēbes tiktu mazgātas pārāk ilgi, un gādā, lai apģērbs izskatītos labi un būtu valkājams ilgāk.

* Krāsu noturības pārbaudi veica uzņēmums Ritex. Pārbaudes nr. 15CR00099, veikta 2015. gada decembrī.

Iznīcina vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu no apģērba

Mūsu Swissatest sertificētā pretalerģijas tvaika programma apvieno mazgāšanas un tvaicēšanas ciklu, kas noņem vairāk nekā 99,99% baktēriju un vīrusu.* Mazgāšana virs 60°C samazina alergēnu daudzumu un nodrošina higiēnu un tīrību.

* Pārbaudīts pret Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un bakteriofāgu MS2 ārējā testā, ko veica Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (pārbaudes ziņojums Nr. 202120117)

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone