Ierīces dati

Mūsu PerfectCare 900 veļas mazgājamās mašīnas ColourCare sistēma attīra ūdeni, lai mazgāšanas līdzekļi sniegtu labāko rezultātu pat pie aukstākas temperatūras. Maiga, bet rūpīga tīrīšana. Mēs garantējam, ka krāsas neizbalēs pat pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW9F161B

Krāsas neizbalē*

ColourCare sistēma rūpējas par krāsu aizsardzību un to košuma saglabāšanu. Unikālais filtrs attīra ūdeni no minerālvielām un netīrumiem, tādējādi nodrošinot veļas mazgāšanas līdzekļu un veļas mīkstinātāju iedarbīgumu zemākā temperatūrā. Maigs mazgāšanas režīms ik reizes sniedz lieliskus rezultātus.

* Krāsu noturības pārbaude veikta sarkanas un melnas krāsas poliestera audumam pēc 50 mazgāšanas cikliem 30 ºC temperatūrā.

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW9F161B

Risinājums ilgākai dzīvei

Mūsu UltraCare sistēma iepriekš sajauc mazgāšanas līdzekļus, lai ātrāk un rūpīgāk izmazgātu veļu. Pateicoties iepriekš sajauktajam veļas mīkstinātājam, neviens auduma diedziņš netiek aizmirsts un tie visi ir aizsargāti.

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW9F161B

Izcila apģērbu aprūpe viedtālrunī ar vienu pieskārienu.

Izmantojot lietotni MyElectrolux, jūs varat attāli kontrolēt veļas mazgāšanas ierīces no sava viedtālruņa. Izmantojiet Aprūpes konsultanta funkciju, lai saņemtu ekspertu padomus par to, kā vislabāk tīrīt drēbes. Savukārt, pateicoties iespējai MyFavourites, bieži lietotajiem apģērbiem var saglabāt konkrētus iestatījumus.

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW9F161B

Audumi izskatās kā jauni divreiz ilgāk*

Mūsu SensiCare sistēma pielāgojas ievietotās veļas daudzumam, novēršot, ka drēbes tiktu mazgātas pārāk ilgi, un gādājot, lai apģērbi izskatītos un justos labi ilgāk.

* Krāsu noturību pārbaudi veica uzņēmums Ritex. Pārbaudes nr. 15CR00099, veikta 2015. gada decembrī.

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW9F161B

Par trešdaļu mazāk kroku*

Sistēma SteamCare katra mazgāšanas cikla noslēgumā veic apģērba apstrādi ar tvaiku, par trešo daļu samazinot burzījumus. Gludāks apģērbs bez ierastās gludekļa karsēšanas.

* Salīdzinājumā ar to pašu veļas mazgājamo mašīnu bez SteamCare sistēmas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone