Patiesi intuitīva virtuves iekārtu līnija

Atklājiet intuitīvo sadzīves tehnikas līniju, kas veido ērtāku dzīvi, no jauna atklājot lieliskas ēdiena garšas nozīmi. Izmantojot jaunās Electrolux ierīces, Jūs projektēsiet virtuvi, kas būs pielāgota jūsu prasībām un ēdiena gatavošanas stilam.

Koka mājas iekšpagalms
Divi cilvēki mežā

Iepazīstiet intuitīvu gatavošanu

Mūsu tvaika nosūcēji klusi darbojas virs plīts virsmām, kuras spēj nodrošināt precīzāko temperatūru jūsu receptēm; mūsu cepeškrāsnis nodrošinās tvaiku īstajā brīdī, lai recepte izdotos;

Mūsu trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar paceļamu grozu, lai bez liekām kustībām to varētu piepildīt un iztukšot. Lūk, to mēs saucam par intuitīvu darbu virtuvē.

Guy in chair
Nature

“Intuitīvs – tas ir tāds, kas nevainojami darbojas bez liekas iejaukšanās un ir vienkārši saprotams.”

Saimons Bredfords – Electrolux Eiropas Dizaina nodaļas vadītājs

Brīvroku palīdzība virtuvē

Electrolux krāsnis ar savienojamības funkciju nodrošina pilnīgi jaunu funkcionalitātes līmeni un ērtības ēdiena gatavošanas laikā. Tostarp pieejama arī balss vadība, ja ir izveidots savienojums ar viedpalīgu Google Assistant.

 

Google Assistant
Hands in bowl

Labākas dzīves programma

Labākas dzīves programma (The Better Living Program) ir rīcības plāns 11 gadu periodam, ko izstrādājis Electrolux. Šī plāna mērķis ir veidot un sekmēt ilgtspējīgāku dzīvi visā pasaulē. Plāna centrā ir papildināms saraksts ar 100 drosmīgām darbībām, kuras mēs esam apņēmušies īstenot līdz 2030. gadam.

Electrolux Intuitive klāsts

Ērtākai dzīvei. Izstrādāts Zviedrijā.