Hob2Hood® tehnoloģija - kas tas ir?

Nodrošina automātisku tvaika nosūcēja iestatījumu kontroli no plīts virsmas. Gatavojot ēdienu, tvaika nosūcejs automātiski ieslēgsies un pielāgosies izplūstošā tvaika intensitātei, kas radusies ēdiena gatavošanas procesā. Koncentrējieties uz ēdiena pagatavošanu, Hob2Hood® tehnoloģijas tvaika nosūcējs (gan iebūvējams, gan brīvstāvošs) parūpēsies par ēdienu tvaikiem.

< Apskati video

Vai manā virtuvē derēs?

Iebūvēts vai brīvi stāvošs

Iebūvēts tvaika nosūcējs ir nedaudz noslēpts, kā arī – ļauj izmantot vietu skapīšos; savukārt brīvi stāvošs tvaika nosūcējs kalpos arī kā spēcīgs akcents un dizaina elements virtuvē.

Ar ventilācijas izvadu vai bez

Ne visās virtuvēs ir iespējams pievienot tvaika nosūcēju ventilācijas izvadam. Ja ar to ir grūtības, ir pieejami tvaika nosūcēji, kas gaisu recirkulē caur oglekļa filtriem, tādējādi attīrot to no aromātiem. Šādam tvaika nosūcējam būs nepieciešams mainīt filtru, taču varēs iztikt bez ventilācijas caurulēm.

iebuvejams tvaika nosucejs
tvaika nosucejs jauna virtuve

Jaudīgs tvaika nosūcējs

Augstās veiktspējas tvaika nosūcēji, ar ļoti labu ēdienu tvaiku nosūkšanas spēju, filtriem un vairākiem ātrumiem, kas paši regulējas. Ar energoefektivitātes klasi A+

Darbosies fonā klusi, bet jaudīgi.

Tiklīdz maltīte ir pagatavota, ieslēdz režīmu "BREEZE" un nosūkšanas līmenis tiks samazināts līdz klusam minimumam un darbosies 10 minūtes (izslēgsies automātiski). Tas nozīmē, ka varēsi mierīgi baudīt maltīti, kamēr gaiss tavā virtuvē tiek klusi atsvaidzināts.

LED apgaismojums

Viegli pielāgojiet pārsega apgaismojumu, izmantojot mūsu aptumšojamos gaismas diodes. Neatkarīgi no tā, vai veidojat apkārtējo telpu vai koncentrējaties uz ēdiena gatavošanu, gaismas var pagriezt uz augšu un uz leju atkarībā no veicamā uzdevuma.