Neatkarīgi no tā, vai jūs cepat, vārāt, šmorējat vai izmēģināt kaut ko pilnīgi jaunu, ar SensePro® plīts virsmu to visu var darīt ar pilnīgu pārliecīgu. Atklājiet sev pasaulē pirmo plīts virsmu ar bezvadu pārtikas sensoru, kas netiek darbināts ar baterijām.

Atklājiet sevī pavāra talantu

Bezvadu pārtikas sensors mēra ēdiena centra temperatūru un novada informāciju plīts virsmai, tādējādi jūs ar pilnu pārliecību varat vārīt, cept un sutināt.

Čurkstinot steiku uz pannas, varat izvēlēties pagatavošanas pakāpi – asiņains, vidēji izcepts vai labi izcepts. Perfekts rezultāts ikreiz.

Salmon in pan

Precīza darbība bez jautājumiem

Iepazīstiet savu jauno gudro virtuves tehnoloģiju – plīts virsmu SensePro®, ar kuru var gatavot arī sous-vide tehnikā. Izpētiet jaunās iespējas, ko sniedz gatavošana sous-vide tehnikā, un izbaudiet restorāna kvalitātes maltīti.

Iepazīstiet savu jauno palīgu

Kopā ar bezvadu pārtikas sensoru plīts virsma SensePro® ļauj gatavot sous-vide tehnikā ar maksimālu precizitāti. Temperatūru var iestatīt ar precizitāti līdz vienam grādam.

Sous-vide gatavošana sniedz plašāku kontroli pār kopējo laika sadalījumu virtuvē, un, vienlaikus ieslēdzot un saglabājot visas garšas, smaržas un uzturvielas, šī tehnika ļauj arī izbrīvēt laiku, lai sagatavotu pārējās maltītes sastāvdaļas restorāna kvalitātē.

Close-up pot

Profesionāliem rezultātiem nepieciešami profesionāli rīki.

SensePro® plīts virsma

Mūsu SENSE klāsta plīts virsmas ir aprīkotas ar viedām funkcijām, kas precīzi asistē gatavošanas laikā un novērš jebkādas neskaidrības. Tās ļauj radīt gardu ēdienu katru reizi.