Ierīces dati

Pārnēsājamais gaisa kondicionieris Comfort 600 nodrošina patīkamu mājas klimatu visu gadu ar izcilu trokšņa līmeni. Optimizējiet iestatījumus, izmantojot jauno Electrolux lietotni un uzstādīšanas komplektu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ērta uzstādīšana ar komplektu Window Kit un ērta kontrole, izmantojot lietotni

Ērti uzstādiet izmantojot Window Kit komplektu, lai izbaudītu maksimālu veiktspēju vasarā. Iestatiet vēlamo temperatūru un izvēlieties iecienītāko režīmu attālināti, izmantojot Electrolux lietotni.

Optimizēts enerģijas patēriņš

Mūsu pārvietojamais gaisa kondicionieris piedāvā nepārspējamu un energoefektīvu dzesēšanu. Mūsu Premium Window Kit¹ palīdzēs ietaupīt par līdz pat 28% vairāk enerģijas, pateicoties mazākai caurlaidībai². ¹ Premium Window Kit tiek pārdots atsevišķi.

² Ja telpas temperatūra ir 26°C un iestatītā temperatūra ir 20°C, ietaupīsiet līdz pat 28% enerģijas, sasniedzot iestatīto temperatūru ar Premium Window Kit, sal. ar apstākļiem bez tā. Iekšējā testēšana veikta 14 m² telpā ar relatīvo mitruma līmeni 60% un temperatūru ārā 30°C, 4 st. un 30 min.

Atvēsināts gaiss, klusa darbība, lai jūs netraucētu.

Izbaudiet jaudīgu vēsā gaisa plūsmu klusi, netraucējot jūsu komfortam, pateicoties zemajam trokšņa līmenim (64 dB(A))3. 3 Saskaņā ar Trokšņa testa standartu: EN 12102-2013

Iegūstiet komfortu ātri

Iegūstiet komfortu ātri un ērti. Izmantojiet Premium Window Kit¹, un jūs iegūsiet vēsumu līdz pat 60% mazāk laikā². ¹ Premium Window komplekts tiek pārdots atsevišķi.

² Ja telpas temperatūra ir 26°C un iestatītā temperatūra ir 24°C, iestatīto temperatūru sasniegsiet 8 minūtēs, izmantojot Premium Window komplektu, salīdzinot ar 20 minūtēm bez komplekta. Iekšējā testēšana veikta 14 m² telpā ar relatīvo mitruma līmeni 60% un āra temperatūru +30°C.

Ilgtspējīgs risinājums, kas samazina ietekmi uz vidi

Ilgtspējīgāks risinājums: Dzesēšanai tiek izmantota ilgtspējīgā R290 gāze, kas samazina pārvietojamā gaisa kondicioniera globālās sasilšanas potenciālu (global warming potential , GWP) par 99,8%, salīdzinot ar pārvietojamiem gaisa kondicionieriem, kuru darbībai izmanto R410a gāzi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone