Ierīces dati

Pielāgojas mājas videi, lai iegūtu tīrāku gaisu, ietverot HEPA filtrāciju.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - FA31-201GY

Reaģē atbilstoši vajadzībai

Flow A3 reaģē uz gaisa kvalitātes izmaiņām un automātiski pielāgo ventilatora darbības jaudu efektīvai attīrīšanai, lai jūs varētu brīvi pavadīt savu laiku.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - FA31-201GY

Efektīva filtrēšana

Flow A3 ir aprīkots ar daudzpakāpju filtru ar HEPA filtrāciju, kas spēj filtrēt līdz 99,5% gaisa piesārņotāju, kuru izmērs ir 0,3 mikroni.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - FA31-201GY

Spēcīga, bet vienmērīga gaisa cirkulācija

Spirālveida izvads rada augšupejošu virpuli, kas telpā efektīvi un netraucēti cirkulē tīrāku gaisu. Tas ir piemērots telpai ar platību līdz 40m2** (pamatojoties uz Zviedrijas noteikumiem par gaisa apmaiņu stundā) un 16 m2 (ASV AHAM) **telpas lielums pie CADR 180 m3/h.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - FA31-201GY

Kluss, bet efektīvs

Radīts, lai iederētos mazākās telpās, Flow A3 minimālais trokšņa līmenis ir tikai 26 dB(A)***, izmantojot to miega režīmā. Bet, pat darbojoties ar maksimālu jaudu, tā trokšņa līmenis ir 50 dB(A)***, ko var salīdzināt ar troksni, kāds ir restorānā sarunu laikā. ***mērīts produkta priekšpusē 1m attālumā.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - FA31-201GY

Intuitīvs un pieejams

Kompaktais Flow A3 organiski iekļaujas šaurās telpās, savukārt intuitīvā skārienjutīgā lietotāja saskarne ļauj ērti iestatīt funkcijas, nodrošinot komfortablu gaisa attīrīšanas pieredzi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone