Ierīces dati

Jaudīgs gaisa attīrītājs, kas nodrošina klusu un pielāgotu gaisa attīrīšanas pieredzi, ietverot HEPA filtrāciju. 360° gaisa plūsmas sistēma efektīvai sasniedzamībai un multifiltrācijai, kas neitralizē ziedputekšņus, vīrusus* un baktērijas*
*Testēts uz Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, un Serratia marcescens to GB 21551.2-2010 Appendix B standards in 2021 and Influenza A virus H1N1: A/PR/8/34 (ATCC VR – 1469) Host cell: MDCK to ISO 18184: 2019 (E)

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA51-304WT

Beidzamais pieskāriens jūsu mājām

Well A5 atšķirīgais un mūsdienīgais izskats tika veidots, lai iekļautos, vienalga, guļamistabas vai citas telpas dizainā. Skaņas līmenis 24 dB(A) atgādina smalka lietus skaņu*, attīrītājs ir konstruēts tā, lai netraucētu mājas atmosfērai.

*Skaņas līmenis pie zemākā ventilatora ātruma, mērot 1m attālumā ierīces priekšpusē

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA51-304WT

Mobils un pielāgojams gaisa attīrītājs

Ja esat iegādājušies pielāgošanas komplektu kit3, paceliet Well A5 aiz roktura ar vienu roku un pārnesiet uz telpu, kurā tas būtu visvairāk nepieciešams*. Novietojiet to uz abām kājām tā, lai tas stāvētu noliektā stāvoklī uz grīdas vai piestipriniet pie sienas, lai ietaupītu vietu uz grīdas.

*Pielāgošanas komplekti (rokturis, pārsegi, kājas) tiek pārdoti atsevišķi

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA51-304WT

Efektīva četru pakāpju gaisa attīrīšana

Uzlabota četru pakāpju gaisa attīrīšanas sistēma ar HEPA filtrāciju, kas spēj filtrēt līdz 99,5% gaisa piesārņojošo daļiņu, kas ir mazākas par 0,3 mikroniem.

*Balstoties uz testiem, ko 2020. gadā veica neatkarīga organizācija saskaņā ar standartiem GB/T 14295-2008, GB/T 18801-2015.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA51-304WT

360° gaisa plūsmas sistēma

Well A5 gaisa plūsmas sistēma piedāvā 360° gaisa ieplūdi - nosedzot priekšējā paneļa malas - 3D ventilatoru un uzlabotu gaisa filtrāciju.

*Balstoties uz iekšējiem testiem saskaņā ar ANSI-AHAM AC-1-2019 standartu 2020. gadā. Attīrīšanas laiks ir aprēķināts, balstoties uz testu, kas veikts ar visaugstāko ventilatora ātrumu 10m² lielā telpā.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA51-304WT

Palieciet savienoti un pārvaldiet procesu

Kontrolējiet un iestatiet noteiktus uzdevumus, izmantojot Electrolux Wellbeing lietotni. Aprīkots ar daļiņu sensoriem (PM1, 2.5, 10), Well A5 viedais režīms pielāgo tīrīšanas ātrumu, ņemot vērā vērtības, ko tas nosaka jūsu mājās.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone