Ierīces dati

Jaudīgs gaisa attīrītājs, kas nodrošina klusu un pielāgotu gaisa attīrīšanas pieredzi, ietverot HEPA filtrāciju. 360° gaisa plūsmas sistēma efektīvai sasniedzamībai un multifiltrācijai, kas neitralizē ziedputekšņus, vīrusus* un baktērijas*
*Testēts uz Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, un Serratia marcescens to GB 21551.2-2010 Appendix B standartiem 2021. gadā un Influenza A virus H1N1: A/PR/8/34 (ATCC VR – 1469) Host cell: MDCK to ISO 18184: 2019 (E)

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA71-305GY

Beidzamais pieskāriens jūsu mājām

Ar savu mūsdienīgo izskatu un dažādajiem tekstila pārsegiem, Well A7 tika veidots tā, lai tas iekļautos gan guļamistabas, gan dzīvojamās telpas dizainā. Skaņas līmenis 23 dB(A) atgādina smalka lietus skaņu*, lai netraucētu mājas atmosfērai.

*Skaņas līmenis pie zemākā ventilatora ātruma, mērot 1m attālumā ierīces priekšpusē

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA71-305GY

Viegls, mobils un pielāgojams

Paņemiet Well A7 aiz roktura ar vienu roku un aiznesiet uz telpu, kur tas visvairāk nepieciešams, un pielāgojiet to*, lai tas izceltos vai saplūstu ar telpu. Novietojiet to uz abām kājām tā, lai tas atrastos noliektā stāvoklī uz grīdas vai piestipriniet pie sienas, lai ietaupītu vietu uz grīdas.

*Pielāgošanas aksesuāri tiek pārdoti atsevišķi

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA71-305GY

Efektīva piecpakāpju gaisa attīrīšana

Uzlabota piecu pakāpju gaisa attīrīšanas sistēma ar HEPA filtrāciju, kas spēj filtrēt līdz 99,97% gaisa piesārņojošo daļiņu, kas ir mazākas par 0,3 mikroniem.

*Balstoties uz NaCI Aerosol testu, ko 2020. gadā veica neatkarīga organizācija saskaņā ar STP0014 Rev 09 standartu atbilstoši US FDA GMP noteikumiem 21CFR Parts 210,211 un 820.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA71-305GY

360° gaisa plūsmas sistēma

Well A7 gaisa plūsmas sistēma piedāvā 360° gaisa ieplūdi - nosedzot priekšējā paneļa malas - 3D ventilatoru un piecu pakāpju gaisa filtrāciju.

*Balstoties uz iekšējiem testiem saskaņā ar ANSI-AHAM AC-1-2015 standartu 2020. gadā. Attīrīšanas laiks ir aprēķināts, balstoties uz testu, kas veikts ar visaugstāko ventilatora ātrumu 10m² lielā telpā.

Electrolux - Skābekļa gaisa attīrītājs - WA71-305GY

Palieciet savienoti un pārvaldiet procesu

Kontrolējiet un iestatiet noteiktus uzdevumus, izmantojot Electrolux Wellbeing lietotni. Aprīkots ar daļiņu (PM1, 2.5, 10) un kopējo gaistošo organisko savienojumu sensoriem, Well A7 viedais režīms pielāgo tīrīšanas ātrumu, ņemot vērā vērtības, ko tas nosaka jūsu mājās.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone