Ierīces dati

Uzgaļu komplekts PUREF9 putekļsūcējiem mājas un automašīnas tīrīšanai; komplektā turbouzgalis dzīvnieku spalvu uzsūkšanai, delikātu virsmu uzgalis ar plīša pārklājumu, spraugu uzgalis, kombinētais uzgalis ar birsti

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Uzgalis - KIT18

PUREF9 uzgaļu komplekts mājas un automašīnas tīrīšanai

KIT18 uzgaļu komplekts paceļ tīrīšanu ar PUREF9 putekļsūcēju pavisam jaunā līmenī. Četri īpašie uzgaļi ir radīti, lai efektīvi un bez liekas piepūles savāktu dzīvnieku spalvas un putekļus no virmām, kas ir augstāk par grīdas līmeni.

Electrolux - Uzgalis - KIT18

Mini turbo uzgalis

Jaudīgs mini turbo uzgalis, lai efektīvi savāktu dzīvnieku spalvas un citas smalkas šķiedras no mīkstajām mēbelēm un automašīnas salona.

Electrolux - Uzgalis - KIT18

Garš spraugu uzgalis

Garš spraugu uzgalis, lai iztīrītu grūti sasniedzamas vietas starp automašīnas sēdekļiem vai aiz sadzīves tehnikas un mēbelēm.

Electrolux - Uzgalis - KIT18

Delikātu virsmu uzgalis

Delikātu virsmu uzgalim ir plīša pārklājumu, lai maigi notīrītu galda un krēslu virsmas vai automašīnas salonu.

Electrolux - Uzgalis - KIT18

Kombinētais uzgalis

Kombinētais uzgalis ar birsti ir izmantojams kā mazs spraugu uzgalis un arī kā 90° leņķī saliekta birste vēl ērtākai tīrīšanai.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem