Ierīces dati

500.sērijas modelis nodrošina izcilu veiktspēju ar viegli lietojamu ergonomisku dizainu. Rokas ierīce un piederumi ir noņemami, nodrošinot pielāgojamu tīrīšanu uz jebkuras virsmas bez problēmām. Visi modeļi ir izgatavoti ilgtspējīgi no pārstrādātas plastmasas.*
*Otrreizējās pārstrādes plastmasas saturs procentos svārstās no 64–74% Electrolux 500.sērijas modeļos.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

PowerPro cietās grīdas uzgalis - līdz pat 100% putekļu savāc no spraugām*

PowerPro cietās grīdas uzgalis vienā piegājienā efektīvi savāc visu, sākot no smalkiem putekļiem līdz oļu izmēra gružiem, sākot no koka grīdām līdz flīzēm.

*Pamatojoties uz iekšējiem testiem saskaņā ar IEC 62 885-4.

Uztur veiktspēju pat tad, kad putekļu tvertne piepildās*

Izbaudiet bezkompromisu veiktspēju visā tīrīšanas procesā. Pārveidotā putekļu tvertne nodrošina, ka pat tad, kad tiek savākts vairāk net'irumu, tiek nodrošināta ilgstoša darbība*

*Saglabā 99% no sākotnējās tīrīšanas veiktspējas, kad putekļu tvertne piepildās atbilstoši IEC 62885-2 izdevumam 1.0: 5.1, 5.7 un 5.9 ar maksimālās jaudas iestatījumu.

Ātra, ērta tīrīšana ar noņemamu ierīci 2in1

Izbaudi ērtu, pielāgojamu tīrīšanas palīgu ar izcilu ergonomisku dizainu. Rokas ierīce viegli izņemās no korpusa, lai ātri notīrītu grūti sasniedzamas vietas.

Līdz 50 minūšu darbības laiks* nepārtrauktai ērtai tīrīšanai

Iztīriet visu māju ar vienu uzlādi. Izbaudiet līdz 50 minūšu darbības laiku* ar pilnu akumulatoru un izbaudiet nepārtrauktu, ērtu tīrīšanu katru reizi.

* Rokas ierīces iekšējie testi minimālā ātruma režīmā saskaņā ar IEC 62885-4, kur ierīce ir ieslēgta minimālā ātruma režīmā. Rokas ierīce tiek izņemta un mērījumi tiek veikti uz rokas ierīces

Uztur mājokli tīrāku veselīgāku, kamēr tīrāt.

Atbrīvo no līdz pat 99% putekļu mikrodaļiņu, tīrīšanas laikā mājās uzturot tīrāku un veselīgāku gaisu.

Atbrīvo no līdz pat 99 % putekļu mikrodaļiņu izmērā no 0,3 līdz 10 µm, pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar standartu EN60312-1:2017.​​

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone