Ierīces dati

500.sērijas modeļi nodrošina nevainojamu funkcionalitāti, pateicoties ērtai lietošanai un ergonomiskam dizainam. Rokas ierīce un piederumi ir ērti noņemami, nodrošinot pielāgotu tīrīšanu jebkurai virsmai bez liekām raizēm. Visi modeļi ražoti ilgtspējīgā veidā no pārstrādātas plastmasas.*
* Electrolux 500.sērijas modeļu bezvadu putekļu sūcēju sastāvā ir 64 līdz 74 % pārstrādātas plastmasas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Efektīvs putekļu sūcējs higiēniski tīrākam mājoklim.

Ērti lietojamais bezvadu putekļu sūcējs nodrošina efektīvus, redzamus rezultātus visām virsmām. Atbrīvojieties no putekļiem un daļiņām visās vietās.

Ātra, ērta tīrīšana ar noņemamo ierīci divi vienā

Izbaudiet ērtu un pielāgojamu tīrīšanu, pateicoties ergonomiskajam dizainam. Rokas ierīce ir ērti noņemama no stieņa ātrai un nevainojamai grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai.

BedProPowerTM+ UV uzgalis garantēs higiēniski tīru gultu

Atbrīvo no putekļiem un daļiņām, kuru izmērs ir tik neliels kā –1,0 <µm*, līdzīgi kā ziedputekšņiem, baktērijām, gultas un putekļu ērcītēm, nodrošinot higiēniski tīras gultas un dīvānus.>

* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar metodi A2 putekļu savākšanai ar rokas ierīci ar BedProPowerTM+ UV uzgali.

Līdz pat 55 minūtēm ilgs darbības laiks** ērtai un nepārtrauktai tīrīšanai

Iztīriet visu mājokli pēc vienas uzlādes. Līdz pat 55 minūtēm ilgs darbības laiks* pēc pilnas uzlādes ērtai un nepārtrauktai tīrīšanai ik reizi.

*​ Iekšējās testēšanas rokas ierīcei minimālā ātruma režīmā atbilstoši standartam IEC 62885-4, ieslēdzot minimālā ātruma stieņa režīmu. Rokas ierīce ir noņemta, un mērījumi veikti rokas ierīcei.

Uztur mājokli tīrāku veselīgāku, kamēr tīrāt.

Atbrīvo no līdz pat 99% putekļu mikrodaļiņu, tīrīšanas laikā mājās uzturot tīrāku un veselīgāku gaisu.

Atbrīvo no līdz pat 99% putekļu mikrodaļiņu izmērā no 0,3 līdz 10 µm, pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar standartu EN60312-1:2017.​​

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone