Ierīces dati

Efektīvāks un klusāks. 600.sērijas bezvadu putekļu sūcējs nodrošina lielāku jaudu grīdas tīrīšanai, un motorizētais uzgalis garantē mazāku troksni sūcot. Palīdz tīrīt efektīvāk, taču mazāku kaitējumu ausīm.
* Salīdzinājumā ar Electrolux modeli WQ61-42GG, pamatojoties uz iekšējo testēšanu. Sniegums mērīts pēc putekļu savākšanas saskaņā ar 59F-IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Trokšņa līmenis samazināts uz pusi (–3 dBA), mērot rokas ierīci saskaņā ar ISO 3743.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Savāc līdz pat 100 % putekļu no cietu grīdas segumu spraugām*

Gan no cietu koka grīdu, gan flīžu spraugas tagad būs līdz pat 100 % tīras. Jaudīgais PowerPro hard floor uzgalis piekļūst dziļi cietu grīdu spraugām un nevainojami tās iztīra.

Garantējiet tīrību, nevis troksni

Līdz šim mūsu klusākais putekļu sūcējs.** Šis bezvadu putekļu sūcējs nodrošina jaudīgu tīrīšanu ar motoru, kas izstrādāts mazāka trokšņa līmeņa radīšanai, efektīvi tīrot un neietekmējot sniegumu.

** Iekšējā testēšana saskaņā ar ISO 3743 rokas ierīcei (2021. augustā), salīdzinot ar citiem Electrolux bezvadu putekļu sūcējiem, piemēram, modeli WQ61-42GG.

Jums neko nevajadzēs celt, pateicoties Roll-in roll-out uzlādes statīvam

Apnicis celt smagus putekļu sūcējus? Vairs nevajadzēs celt putekļu sūcēju, pateicoties Roll-in roll-out uzlādes statīvam. Ērta darba sākšana un beigšana.

Nodrošina darbības laiku līdz pat 55 minūtēm.

Šī putekļu sūcēja uzlabotais akumulators dod iespēju tīrīt līdz pat 55 minūtēm*** pēc pilnīgas uzlādes.

*** Iekšējā testēšana rokas ierīcei minimālā režīmā saskaņā ar IEC 62 885-4.

Savāc līdz pat 99,9 % putekļu**** veselīgākam mājoklim.

Rūpējas par gaisu mājoklī. Mūsu pārdomātā risinājuma putekļu sūcējam ir 5 slāņu filtrācijas sistēma, kas novērš līdz pat 99,9 % putekļu daļiņu**** no nokļūšanas gaisā sūkšanas laikā. Palīdz mājokli uzturēt veselīgāku.

*** Iekšējā testēšana saskaņā ar standartu EN 60312-1:2017.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone