Ierīces dati

Efektīvāks un klusāks. 600 bezvadu putekļu sūcējs nodrošina lielāku jaudu grīdas tīrīšanai, un motorizētais uzgalis garantē mazāku troksni sūcot. Palīdz tīrīt efektīvāk, taču mazāku kaitējumu ausīm.
* Salīdzinājumā ar Electrolux modeli WQ61-42GG, pamatojoties uz iekšējo testēšanu. Sniegums mērīts pēc putekļu savākšanas saskaņā ar 59F-IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Trokšņa līmenis samazināts uz pusi (–3 dBA), mērot rokas ierīci saskaņā ar ISO 3743.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Notīriet dažādas virsmas ar vairāku virsmu tīrīšanas uzgali

Nav nepieciešama ņemt nost un likt vietā citu uzgali - universāls uzgalis vairākām virsmām. Notīriet dažādas virsmas tikai ar vienu jaudīgu uzgali.

Garantējiet tīrību, nevis troksni

Līdz šim mūsu klusākais putekļu sūcējs.** Šis bezvadu putekļu sūcējs nodrošina jaudīgu tīrīšanu ar motoru, kas izstrādāts mazāka trokšņa līmeņa radīšanai, efektīvi tīrot un neietekmējot sniegumu.

** Iekšējā testēšana saskaņā ar ISO 3743 rokas ierīcei (2021. augustā), salīdzinot ar citiem Electrolux bezvadu putekļu sūcējiem, piemēram, modeli WQ61-42GG.

PowerPro mop mazgāšanas uzgalis. Mazgājiet grīdu, izmantojot mazgāšanas uzgali

Grīdas mazgāšana tagad daudz ērtāka. Ar jauno PowerPro mop uzgali varēsiet putekļu sūcēju izmantot arī ērtai slapjumu uzmazgāšanai vai visas grīdas mazgāšanai. Beidzot ērta grīdas mazgāšana

Nodrošina darbības laiku līdz pat 55 minūtēm.

Šī putekļu sūcēja uzlabotais akumulators dod iespēju tīrīt līdz pat 55 minūtēm*** pēc pilnīgas uzlādes.

*** Iekšējā testēšana rokas ierīcei minimālā režīmā saskaņā ar IEC 62 885-4.

Savāc līdz pat 99,9 % putekļu**** veselīgākam mājoklim.

Rūpējas par gaisu mājoklī. Mūsu pārdomātā risinājuma putekļu sūcējam ir 5 slāņu filtrācijas sistēma, kas novērš līdz pat 99,9 % putekļu daļiņu**** no nokļūšanas gaisā sūkšanas laikā. Palīdz mājokli uzturēt veselīgāku.

*** Iekšējā testēšana saskaņā ar standartu EN 60312-1:2017.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone