Ierīces dati

SilentPerformer, ar s-bag® putekļu maisiņu, 650W, 12m darb. rādiuss, telesk. caurule, mazgājams Hepa E12 filtrs, 69dB, 6.93kg

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Kluss un viegls putekļsūcējs ar s-bag® putekļu maisiņiem un 360° Motion Technology™

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - ESP754IW

„Silence Pro System”™ īpaši klusai tīrīšanai

Vai putekļsūcējs var darboties, neradot troksni? „SilentPerformer™ ir izstrādāts, lai paveiktu darbu klusi. Klusinātais motors, īpašā tvertnes konstrukcija un jaunā beztrokšņa darbības „DustPro”™ sprausla padara tīrīšanu vēl klusāku, vienlaikus nodrošinot izcilu sniegumu.

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - ESP754IW

360° Motion Technology™ vieglai piekļuvei ap stūriem

Visas mūsu mājās atrodamās mazās lietiņas padara mūsu mājokļus ne tikai mājīgus, bet arī grūtāk tīrāmus. Tieši tādēļ SilentPerformer™ ir aprīkots ar maziem rotējošiem riteņiem, kas ir ideāli piemēroti, lai varētu uzsūkt netīrumus ap priekšmetiem un viegli piekļūt citkārt grūti pieejamām vietām.

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - ESP754IW

Multi Room System™ vieglai tīrīšanai vienā piegājienā

Varat tīrīt vienā piegājienā bez pārtraukumiem, lai nebūtu no jauna jāpārsprauž kontaktdakša, ienākot jaunā istabā. SilentPerfomer(TM) ir aprīkots ar 12 m garu vadu, kas ir pietiekami, lai varētu iztīrīt vairākas istabas vienā piegājienā, nodrošinot bezrūpīgu un vienkāršu tīrīšanu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Esiet sveicināti! Šī ir jūsu telpa. Pastāstiet, ko jūs domājat. Mēs aicinām jūs dalīties un būt uzklausītam.

Sniedziet atsauksmi kā viesis zemāk vai un atstājiet atsauksmi

{{ props.errorNickname }}

Vārds parādīsies klāt pie Jūsu atsauksmes. Lūdzam neizmantot pilnu vārdu uzvārdu, pretējā gadijumā atsauksme netiks publicēta.

Mums nepieciešama jūsu e-pasta adrese, lai apstiprinātu jūsu atsauksmi

{{ props.errorEmoji }}

Visnoderīgākās klientu atsauksmes satur informāciju par ierīces kvalitāti, dizainu un vērtību. Lai iesniegtu informāciju saistībā par saņemto pakalpojumu servicuprodukta atgriezenisko saiti saistībā ar pakalpojumu, nosūtīšanu vai uzstādīšanu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Atsauksmes tiek novērtētas pirms publicētas šajā vietnē, balstoties uz izstrādātajām vadlīnijām. Sīkāku informāciju lūdzu skatīt šeit.

Jums jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem

Pats jaunākais

Jaunākie

Visnoderīgākā

Augstākais vērtējums

Zemākais vērtējums

Atsauksmes citā valodā Iztulkotās atsauksmes

5
Tulkots no slovaku
matejm94 15 marts 2021

Elegance, veiktspēja un ērtības iepirkties vienā produktā

Mūsu mājsaimniecībā jau ir pieejams grīdas putekļu sūcējs Electrolux Silent Performer (ESP74IW)
2 gadi (+ - daži tajā nedēļā). Tāpēc es vēlētos dalīties savā pieredzē par šo produktu. Es sāktu ar to, kas redzams no pirmā acu uzmetiena.

Dizains
Ir skaidrs, ka pirmā lieta atlasē bija cena un tās īpašības. Tomēr šis modelis piedāvāja
(mūsu pirkuma laikā) diezgan plašs krāsu iespēju klāsts. Sākumā mēs uzskatījām par neitrālu melnu krāsu, bet pēc tam mums vairāk patika baltais variants, kas tiek kombinēts ar pelēko (starta poga un kabeļa vilkšanas poga) un melno / oranžo (strāvas kontrollera sadaļā). Mēs to izvēlējāmies, jo tas mūs vairāk pieskaņoja dzīvokļa interjeram un kopumā izskatās patiešām stilīgi. Kas attiecas uz dizainu, man tur nav nekādu atrunu. Lai gan tas ir plastmasas korpuss, tas nekur neplaisā un neplaisā, pat pēc šiem diviem gadiem es uz tā nepamanīju nekādus bojājumus skrāpējumu vai nobrāzumu veidā. Man ļoti patīk riteņu risinājums. Tas nav kā reiz, kur riteņi bija attiecīgi vienvirziena. 2-virzieni, ja es saskaita arī virzienu atpakaļ. Es ļoti novērtēju šo 360 ātrumu trīsriteņu mehānismu Electrolux Silent Performer (ESP74IW). Veicot putekļsūcēju, tas pielāgojas manai kustībai, un, ieejot telpā (pagriešanās un citas manipulācijas), man nav jāuztraucas par grīdas saskrāpēšanu, pārvietojot / velkot. Kas attiecas uz ‘’ darbu ’’ ar putekļsūcēju, tad pilnīgi pietiek ar aptuveni 12 metru kabeli, un šodien katrā istabā ir ligzda, tāpēc slikta diapazona gadījumā to var viegli atrisināt. Dizaina beigās es tikai pieminēšu gudri izstrādātu pieeju noņemamajai kabatai. Viegli uzvelkams / nomaināms, labi turas. Iespējams, ka to veicina arī sintētiskās kabatas, kas notur putekļainos netīrumus kopā.

Iespējas
Lai gan šis modelis piedāvā tikai dažas funkcijas, no otras puses, tajā ir viss, kas nepieciešams mājsaimniecībai. Jaudas regulators ir lieliska lieta. Var pielāgot jaudu un vilci tieši tam, kas nepieciešams putekļsūcējam. Pat ja mums mājās ir plānāki, biezāki vai daži plīša paklāji, Electrolux Silent Performer vienmēr ir ticis ar to galā. Tiesa, dažos gadījumos ir jāstaigā pa vairākām vietām, bet tas ir normāli. Man ir arī laba pieredze ar dīvānu un atzveltnes krēslu putekļsūcēju. Šim nolūkam paredzētais vai pat augstāks sniegums noņēma netīrumus un nekādā veidā nebojāja mēbeles. Tomēr jums jābūt uzmanīgam, ja gatavojaties sūkāt kaut ko vieglāku, piem. daži tīkli uz balkona vai aizkara, lai iestatītu zemāko jaudu. Nav nepieciešams riskēt ar bojājumiem vai plīsumiem. Es ļoti novērtēju rādītāju, kas parādīs, kādā stāvoklī soma ir pilna. Personīgi es savu kabatu mainu biežāk (aptuveni pirms / trīs ceturtdaļās) un ne vienmēr ļauju tai piepildīties maksimāli. Man ir sajūta, ka pie maksimālās somas slodzes putekļsūcējam vairs nav tik laba pievilkšanās. Es arī biežāk pierodu mazgāt filtru, lai tur nenosēstos nevajadzīgi netīrumi.
Teleskopiskās caurules gadījumā man dažreiz gadījās, ka svira tās garuma regulēšanai iestrēga un regulēšanas laikā bija grūtāk manipulēt. Bet kopā laikā, kad man ir produkts, tas man gadījās varbūt 10-15 reizes, tāpēc es to neuztveru kā lielu dizaina kļūdu. Varbūt tikai vājāks sviras plastmasas dizains, kas šo lietu sarežģī. Piegādātie un elastīgie vakuuma stiprinājumi ir noderīgi un viegli nomaināmi. Tas ir lieliski, ja es eju cauri piem. no grīdas putekļsūcēja līdz paklājam. Ir taisnība, ka pat putekļsūcēja pamata suka ļauj regulēt, noņemt / noliekt riteņus / sarus. Bet kāpēc neizmantot bonusu, ko piedāvā putekļsūcējs  Tagad es precīzi neatceros nosaukumu, kā sauc saliekamo pagarinājumu, kura pamatnē ir apaļa galva, piem. Es arī izsūcu klēpjdatora vai datora tastatūru, televizora ekrānu un monitoru. Un, protams, nav jāaizmirst par klusu skriešanu. Ir apšaubāms, kurš uztver to, kas ir klusa darbība, taču pat pie maksimālās jaudas es nejutu, ka tas būtu skaļš, tieši otrādi. Šī skaņa ir diezgan apslāpēta un optimāla. Es domāju, ka, ja kāds dzīvo mājā, vēlas nosūkt apakšējo stāvu un bērns guļ augšējā stāvā, viņi var viegli izmantot Electrolux Silent Performer. Bet tas ir ikviena viedokļa jautājums. Mēs ar savu mājsaimniecību esam apmierināti ar to. Tas ir produkts, kas apvieno eleganci, veiktspēju un iepirkšanās ērtības.

 • Dizains
  5
 • Funkcija
  5
 • Kvalitāte
  4
 • matejm94 iesaka šo produktu

Tulkojuma atruna

Šī atsauksme ir iegūta no līdzīga produkta vai citas valodas vietnes.

 • Dizains
  5
 • Funkcija
  5
 • Kvalitāte
  4
 • matejm94 iesaka šo produktu
2
Tulkots no poļu
Michał 23 oktobris 2020

tikai 2 zvaigznes

nopirka 23.09.2020 un šodien, t.i., 21.10.2020, problēma ar startēšanu, kaut kas ar slēdzi

 • Dizains
  3
 • Funkcija
  3
 • Kvalitāte
  3
 • Michał iesaka šo produktu

Tulkojuma atruna

Šī atsauksme ir iegūta no līdzīga produkta vai citas valodas vietnes.

 • Dizains
  3
 • Funkcija
  3
 • Kvalitāte
  3
 • Michał iesaka šo produktu
5
Tulkots no poļu
Waldemar 03 oktobris 2020

Laba produkta un kvalitātes un cenas attiecība

Šis ir vēl viens putekļsūcējs ģimenē no šī uzņēmuma un, kā vienmēr, ideāls. Pirmais ir izmantots vairāk nekā 30 gadus. ES iesaku.

 • Dizains
  3
 • Funkcija
  3
 • Kvalitāte
  3
 • Waldemar iesaka šo produktu

Tulkojuma atruna

Šī atsauksme ir iegūta no līdzīga produkta vai citas valodas vietnes.

 • Dizains
  3
 • Funkcija
  3
 • Kvalitāte
  3
 • Waldemar iesaka šo produktu
5
Tulkots no slovaku
Lubo 24 februāris 2020

Elektrolux

Pagaidām man nekad nav bijis tik kluss putekļsūcējs, un man jāapstiprina, ka nenožēloju šo putekļu sūcēja iegādi. Īsta kvalitāte. Paldies. Es iesaku ikvienam, kurš meklē klusu un kvalitatīvu putekļsūcēju.

 • Dizains
  5
 • Funkcija
  5
 • Kvalitāte
  5
 • Lubo iesaka šo produktu

Tulkojuma atruna

Šī atsauksme ir iegūta no līdzīga produkta vai citas valodas vietnes.

 • Dizains
  5
 • Funkcija
  5
 • Kvalitāte
  5
 • Lubo iesaka šo produktu

Citi produkti

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - EEG41CB
EasyGo putekļsūcējs ar maisiņu putekļiem Zila 80 dB

EasyGo, zilas krāsā, ar s-bag® putekļu maisiņu, 750W, 7.5mm darb. rādiuss, telesk. caurule, mazgājams Hepa E12 filtrs, 80dB, 4.9kg

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - EEG43WR
EasyGo putekļsūcējs ar maisiņu putekļiem Arbūzu sarkana 80 dB

EasyGo, ar s-bag® putekļu maisiņu, 750W, 7.5m darb. rādiuss, telesk. caurule, mazgājams Hepa E12 filtrs, 80dB, 5.3kg

Electrolux - Putekļsūcējs ar vadu - EEG42EB
EasyGo putekļsūcējs ar maisiņu putekļiem Melnkoka melna 80 dB

EasyGo, melnas krāsā, ar s-bag® putekļu maisiņu, 5,1 kg, 750W, 7.5m darb. rādiuss, mazgājams Hygiene filtrs, telesk. caurule, mazgājams Hepa E12 filtrs, 80dB, 5.09kg

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem