Ierīces dati

700 GreenZone+ ledusskapim ar saldētavu ir noslēgta atvilktne sabalansētam mitruma līmenim, vienlaikus tas samazina pārmērīgu kondensāciju, kas palīdz novērst pārtikas bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95% vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
*Vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

*Vitamīnu saglabāšanas līmenis, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturu mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Inovācija — unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Par 45% lielāka ietilpība nekā standarta ledusskapim*

Pateicoties MaxiSpace, jūs iegūstiet par 45% lielāku ietilpību nekā standarta modeļos.* Tas ir augstāks un platāks nekā parastie ledusskapji, piedāvājot daudz vietas dažādiem produktiem.

*Salīdzinot ar tāda paša izmēra standarta ledusskapi ar saldētavu

Ar TwinTech® un No Frost pārtika tiek saglabāta pareizā mitrumā un ir sulīga

Jums nekad nebūs jāatkausē saldētava pateicoties TwinTech® un No Frost. Tā duālā dzesēšanas sistēma uztur pārtiku par 60% mitrāku, nekā ledusskapis ar vienu iztvaikotāju. Dzesēšanai neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tas uztur ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.*

Pastāvīga kontrole. Ar Electrolux lietotni

Pārvaldiet ledusskapi no savas viedierīces. Saņemiet paziņojumus, ja ir palikušas atvērtas durvis, un apkopes ieteikumus, lai ledusskapis darbotos ar vislielāko efektivitāti. Uzziniet, kur un kā uzglabāt pārtikas preces, lai rūpīgi aizsargātu pārtikas kvalitāti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone