Ierīces dati

144,6 cm, F, 35 dB, net 160/57l, LowFrost, FastFreeze funkc., atvērtu durvju brīdin., slide-door iebūvēšana

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LNT3LF14S

Līdz pat 20% mazāk pārtikas atkritumu, salīdzinot ar salīdzināmiem produktiem bez ColdSense.*

Pateicoties precīziem elektroniskiem sensoriem, 500 ColdSense sērijas ledusskapis ar saldētavu ātri atjauno vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no temperatūras izmaiņu radītā kaitējuma pārtikai un novērš tās bojāšanos, samazinot pārtikas atkritumus par līdz pat 20%.*

*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas salīdzinājumā ar līdzīgu ledusskapi bez ColdSense.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LNT3LF14S

Līdz pat 20% mazāk pārtikas atkritumu, salīdzinot ar salīdzināmu produktu bez ColdSense*

ColdSense izmanto precīzus temperatūras sensorus, lai ātri atjaunotu ledusskapī ar saldētavu vajadzīgo temperatūru pēc durvju atvēršanas un aizvēršanas. Tas palīdz izvairīties no temperatūras izmaiņu radītā kaitējuma pārtikai un novērš tās bojāšanos, samazinot pārtikas atkritumus līdz 20%.*

*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra pārtikas kvalitāti pēc 6 dienu uzglabāšanas, salīdzinot ar līdzīgu produktu bez ColdSense.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LNT3LF14S

Retāka saldētavas atkausēšana, pateicoties "LowFrost"

Integrētā "LowFrost" sistēma uztur saldētavas temperatūru, lai palīdzētu novērst sarmas veidošanos. Labākai veiktspējai un retākai atkausešanai.

Precīza pārtikas uzglabāšana ar iekšējo elektronisko vadību

Pārvaldiet savas pārtikas uzglabāšanas apstākļus ar iekšējo elektronisko kontroli. LED indikatori ērti parāda jums temperatūru, un iestatījumi sniedz iespēju atbrīvoties no minēšanas.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LNT3LF14S

Uzturiet ideālu tekstūru ar FastFreeze

Funkcija FastFreeze ātri sasaldē svaigu pārtiku, tādēļ vitamīni, tekstūra, garša un visas veselīgās iezīmes tiek saglabātas labāk.

Augstākās klases ledusskapja apgaismojums

Izbaudiet lielisku redzamību, izmantojot mūsu ledusskapja iebūvēto LED apgaismojumu. Diskrētās, energoefektīvās spuldzes radīs spilgtu gaismu visā telpā. Patērē desmit reizes mazāk enerģijas nekā parastais apgaismojums.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone