Ierīces dati

820x300x560 mm, G klase, 5 izvelkami koka plaukti ar telesk. vadotnēm, 18 vīna pudelēm, elektron.vadība ar digitālu displeju, LED apgaismojums, temperatūra 5ºC-20ºC, 38dB

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Lielisks izvietojums plauktos. Nevainojama pārredzamība

Izstādiet visu savu vīna kolekciju ar 700 Perfect Shelving. Izvelkamie augstākās kvalitātes koka plaukti ir izveidoti ar lieliski piemērotām atstarpēm, nodrošinot atbilstību visiem visplašāk izmantotajiem 750ml pudeļu veidiem (pat jūsu šampanietim), aizsargājot pret etiķešu saskrāpēšanos.

Nevainojama vīna uzglabāšana ar Single-Zone Pro

Single Zone Pro vīna skapis ir lieliski piemērots īslaicīgai un ilglaicīgai visu veidu vīnu uzglabāšanai, un to var iestatīt jebkurā temperatūrā no 5–20°C.

Saglabājiet sava vīna kvalitāti, ievērojot Cellaring Pro 5 pamatprincipus

Nodrošiniet ideālus apstākļus vīna glabāšanai, lai tie stabili nostāvētos, pateicoties mūsu Cellaring Pro 5 pamatprincipiem: temperatūras stabilitātei, mitrumam virs 50%, tumšiem uzglabāšanas apstākļiem, videi bez vibrācijām un kvalitatīvai gaisa plūsmai.

Sānu LED apgaismojums. Jūsu vīns lieliskā gaismā

Sānu LED apgaismojums sniedz jums iespēju izveidot un pārvaldīt nevainojamu apgaismojumu savai vīna kolekcijai tā, lai pārredzams būtu katrs plaukts.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone