Ierīces dati

Izstādiet visu savu vīna kolekciju ar 800 Perfect Shelving. Izvelkamie augstākās kvalitātes koka plaukti ir izveidoti ar lieliski piemērotām atstarpēm, nodrošinot atbilstību visiem visplašāk izmantotajiem 750ml pudeļu veidiem (pat jūsu šampanietim), aizsargājot pret etiķešu saskrāpēšanos.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Nevainojama vīna uzglabāšana ar Single-Zone Pro

Single Zone Pro vīna skapis ir lieliski piemērots īslaicīgai un ilglaicīgai visu veidu vīnu uzglabāšanai, un to var iestatīt jebkurā temperatūrā no 5–20°C.

Pārvaldiet savu vīna kolekciju kā someljē. Ar lietotni ONEO

Ar vīnu kolekcijas pārvaldības lietotni OENO jūs varat ērti noskenēt, izsekot, pārvaldīt un papildināt savu kolekciju. Vivino nodrošinātā un mūsu someljē komandas pilnveidotā lietotne piedāvā ekspertu ieteikumus un padomus vīnu un ēdiena saderības piemeklēšanai.

Saglabājiet sava vīna kvalitāti, ievērojot Cellaring Pro 5 pamatprincipus

Nodrošiniet ideālus apstākļus vīna glabāšanai, lai tie stabili nostāvētos, pateicoties mūsu Cellaring Pro 5 pamatprincipiem: temperatūras stabilitātei, mitrumam virs 50%, tumšiem uzglabāšanas apstākļiem, videi bez vibrācijām un kvalitatīvai gaisa plūsmai.

Sānu LED apgaismojums. Jūsu vīns lieliskā gaismā

Sānu LED apgaismojums sniedz jums iespēju izveidot un pārvaldīt nevainojamu apgaismojumu savai vīna kolekcijai tā, lai pārredzams būtu katrs plaukts.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem